Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mieszkający w Goosnargh byli ukraińscy salarymani, po tym, jak zostali przytłoczeni lancastryjską życzliwością, apelują o miejsce w magazynie

Mieszkający w Goosnargh byli ukraińscy salarymani, po tym, jak zostali przytłoczeni lancastryjską życzliwością, apelują o miejsce w magazynie

Mąż i żona Ostap i Orislava Anonyuk mówią, że mają trudności z pogodzeniem się z ilością towarów, które dobre Lancastery dostarczają do ich domu w Gusnarg, na Ukrainę.

>>> Kliknij tutaj, aby przeczytać o sklepie Preston, który zaopatruje Ambasadę Ukrainy w zestaw

Oryslava, która pochodzi ze Lwowa i od 10 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, powiedziała: „Odwołaliśmy się lokalnie i zostaliśmy przytłoczeni odpowiedzią.

Udział W naszym codziennym biuletynie

wiadomości Przebij się przez hałas

fot. Neil Kross: Byli Ukraińcy z Orysławy i Ostapa Anyonyuk desperacko potrzebują miejsca na przechowywanie otrzymanych darowizn

„Stoneyhurst College zbiera nas, niektórzy rodzice zbierają je niezależnie, ponieważ prowadzą interesy, a w Goosnargh mamy wielu ludzi, którzy dostarczają rzeczy, lokalne szkoły, a nawet e-maile od ludzi z Północnego Zachodu, których nie znam.

„Wspaniale, ale teraz naprawdę walczymy o przestrzeń. Nie chcę odrzucać przedmiotów”.

Oryslava mówi, że otrzymują wszelkiego rodzaju darowizny, w tym maty do jogi dla osób, które na nich śpią, pieluchy, artykuły medyczne i baterie.

Ostap pojechał już konwojem SUV-ów załadowanych towarami do granicy Polski z Ukrainą, aby przedstawić je pracownikom organizacji humanitarnych, i planuje kolejną podróż w przyszłym tygodniu.

fot. Neil Cross: Yaryna Anyonyuk, z pewnymi darowiznami, które otrzymali

Aby pomóc w bieżących wysiłkach, szukają teraz jednostki magazynowej lub magazynu w obszarach Goosnargh, Longridge lub Grimsargh z dobrym dostępem dla pojazdów.

„To nie musi być ogromna jednostka, może mieć 1000 stóp kwadratowych” – powiedział Oryslava.

Poszukują także wolontariuszy, którzy pomogą załadować platformy i zorganizować datki.

Małżeństwo, które prowadzi firmę spożywczą w Europie Wschodniej, wykorzystuje wszelkie darowizny finansowe na zakup żywności w cenach komercyjnych i wysyła ją bezpośrednio na Ukrainę, gdzie nadal mają rodzinę i przyjaciół.

„W tej chwili są w porządku, ale nie wiemy na jak długo.

Jak mogę pomóc

Aby zgłosić się na ochotnika lub zaoferować miejsce do przechowywania, zadzwoń do Oryslava pod numer: 07912748635.

Możesz także przekazać darowiznę finansową na rzecz Ukraińskiego Kościoła Katolickiego, do którego uczęszczają małżonkowie, który pójdzie na prace pomocowe.

Nazwa konta: Ukraiński Kościół Katolicki – Oldham