Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Miejsce na poprawę” – Conte oferuje perspektywę na obecny poziom Tottenhamu – Spurs Web

„Miejsce na poprawę” – Conte oferuje perspektywę na obecny poziom Tottenhamu – Spurs Web

Tottenham Hotspur FC / Tottenham Hotspur FC za pośrednictwem Getty Images

Antonio Conte podziękował piłkarzom Tottenhamu za zaangażowanie, jakie okazali od czasu przejęcia władzy, ale przyznał, że klub wciąż może się poprawić, aby osiągnąć swoje cele.

Conte został powołany w listopadzie, aby zastąpić Nuno Espirito Santo, który został zwolniony po zaledwie czterech miesiącach i zdołał zmienić oczekiwania Spurs na sezon.

Pozostały tylko trzy mecze, więc drużyna N17 wciąż jest w silnym wyścigu z Arsenalem, aby zakończyć w pierwszej czwórce w Premier League i zmierzyć się z Arsenalem w jutrzejszym decydującym derbach północnego Londynu.

Odbijając się po tym, jak w sobotę doprowadził swoją drużynę do trudnego punktu w starciu z dążącym do tytułu Liverpoolem, Conte powtórzył swoje zadowolenie z tego, jak piłkarze Spurs radzili sobie z nim pod nim.

Jednak 52-letni trener nalega, aby zespół mógł znaleźć inne narzędzie, aby zrobić kolejny krok w osiąganiu swoich celów.

Conte powiedział (przez piłka nożna londyn): „To zależy od celu. Nie mogę się powstrzymać od podziękowania moim zawodnikom. W ciągu tych siedmiu miesięcy wykazali się dużym zaangażowaniem i zachowaniem i pracowali w 120 procentach. Dlatego muszę wam podziękować.

„Jeżeli jesteśmy na tej pozycji, walcząc o miejsce w Lidze Mistrzów, oznacza to, że zawodnicy bardzo się poprawili i zrobili ważny krok naprzód.

„Ale z pewnością jest miejsce na poprawę, ale musisz wiedzieć, jaki gol masz do gry”.

Zobacz ostrogi w sieci

Poprawa Spurs od czasu przybycia Conte’a jest bardzo wyraźna i może nadal to robić z odpowiednim zaangażowaniem ze strony graczy, a także środkami z klubu.

Są obszary, które zostały znacznie ulepszone i innych, których wciąż brakuje, ale menedżer taki jak Conte poradzi sobie z tymi, którzy mają czas i wsparcie.