Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Microsoft wprowadza nowy, najszybszy laptop Surface 4 |  Microsoft Surface

Microsoft wprowadza nowy, najszybszy laptop Surface 4 | Microsoft Surface

Microsoft ogłosił najnowszą wersję w System operacyjny Windows 10 Seria notebooków Surface Laptop 4 po raz pierwszy zawiera wybór procesorów AMD i Intel we wszystkich rozmiarach.

Surface Laptop 4 jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 13,5 cala lub 15 cali i, podobnie jak jego poprzednicy, jest doskonałym laptopem, który zapewnia płynniejsze wrażenia ze sprzętu i oprogramowania tej samej firmy, podobnie do układu używanego przez Apple w komputerach Mac. .

Surface Laptop 4 13,5 ” jest dostępny z aluminiowym lub materiałowym wykończeniem powierzchni klawiatury. Zdjęcie: Microsoft

Oba rozmiary laptopów mają wymienną pamięć SSD o pojemności co najmniej 256 GB i 8 GB pamięci RAM i są do 70% szybsze niż Wychodzący Surface Laptop 3. Posiada duże szklane panele dotykowe i pionierską klawiaturę Microsoft, a także tradycyjne porty USB-A i najnowsze porty USB-C. 15-calowy laptop jest dostępny tylko w wersji aluminiowej, ale wersja 13,5-calowa jest dostępna z aluminium lub Alcantarą w wielu kolorach.

Mają rozpoznawanie twarzy do odblokowania laptopa, głośniki Dolby Atmos, najnowsze Wi-Fi 6, Bluetooth 5, do 19 godzin pracy na baterii i szybkie ładowanie. Mają także nową kamerę internetową HD z ulepszoną wydajnością przy słabym oświetleniu i dwa mikrofony studyjne, które zapewniają lepsze rozmowy wideo Microsoft Stara się przyjąć nowy hybrydowy styl pracy w biurze domowym.

13,5-calowy i 15-calowy Surface Laptop 4s
Surface Laptop 4 jest dostępny w dwóch rozmiarach ekranu: 13,5 ” (lewy) i 15 ” (prawy). Zdjęcie: Microsoft

Laptop 4 nadal zmusza Microsoft do dywersyfikacji swoich komputerów PC z dala od wcześniej dominujących chipsetów Intela, a także oferuje niestandardowe opcje rywala AMD. Posunięcie nastąpiło Apple przeszło z procesorów Intel Na frytki Z własnego projektuProducenci komputerów szukają sposobu na odróżnienie swoich produktów od morza podobnych maszyn.

Ale w przeciwieństwie do Apple, Microsoft przestał oferować laptopy głównego nurtu z dedykowanym chipem opartym na ARM, ponieważ robi to w większej liczbie Tablet testowy Surface Pro X..

READ  Premiery gier na konsolę Xbox – 17-23 stycznia

Surface Laptop 4 będzie kosztował od 999 USD w USA, Kanadzie i Japonii od 15 kwietnia, a od 999 GBP w Wielkiej Brytanii od 27 kwietnia.