Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Miasto Polska zwraca się do powiatu o pomoc |  Wiadomości, sport, praca

Miasto Polska zwraca się do powiatu o pomoc | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – Powiernik gminy w Polsce, Eric Ungaro, planuje dziś zwrócić się do komisarzy hrabstwa Mahoning na temat celu miasta, jakim jest zorganizowanie do końca roku jednej operacji ekspedycyjnej obejmującej policję miejską i wezwania straży pożarnej.

Centrum dyspozytorskie Austin Town wysyła obecnie zgłoszenia pożarowe Poland Township, a centrum dyspozytorskie Boardman wysyła zgłoszenia do Poland Township Police.

W pewnym momencie amerykańska firma pogotowia ratunkowego Medical Response wysłała telefony do straży pożarnej w polskim mieście.

Bez względu na to, jaką organizację wyślesz do Poland Township, Ungaro i inni burmistrzowie miast i inni przywódcy miast w Polsce chcą mieć jedną organizację, która wysyłałaby wezwanie policji i strażaków w mieście.

Powodem, jak powiedział Anjaro, jest to, że połączenia nie będą musiały być przekazywane z jednej organizacji do drugiej, co może powodować opóźnienia.

Powiedział, że miasto osiągnęło porozumienie, zgodnie z którym centrum dyspozytorskie w Austin Town będzie gotowe przejąć wezwania Policji Miejskiej w Polsce, a także strzelaniny. Ale układ wymaga zgody szeryfa Jerry’ego Greena, szefa policji Boardman Township Todda Wirtha i szefa policji Austin Town, Boba Gavalliera.

Cała trójka jest członkami rady dyrektorów Rady Rządów, która została utworzona, gdy hrabstwo Mahoning zamknęło swoje centrum 911 i rozdzieliło obowiązki dyspozytorskie z 12 wydziałów policji na dyspozytornie w Austintown i Boardman.

Jako przewodniczący Polskiej Rady Powierniczej Miasta, Ungaro poprosi komisarzy okręgowych o wsparcie ich w posiadaniu jednej organizacji zajmującej się obydwoma rodzajami wysyłek polskich miast.

Ungaro odniósł się do sytuacji, w której dwie oddzielne operacje nie były idealne. Sanitariusz wszedł na miejsce zdarzenia i „zaczął być przez kogoś napadnięty”, co wymagało obecności policji. Ungaro zauważył, że dwie grupy misjonarzy znajdują się w dwóch różnych budynkach.

Powiedział, że nie wie, ile dodatkowego czasu zajmie przeniesienie połączenia z jednego procesu 911 do drugiego.

READ  Spotkania Diamond League w Chinach zostały przeniesione, odwołane z powodu COVID-19

„To nie ma znaczenia. Jest rok 2022. Powinieneś zadzwonić pod numer 911 i uzyskać pomoc, której potrzebujesz”.

Ongaro powiedział, że ma nadzieję, że komisarze mogą pomóc w realizacji tej propozycji, ponieważ takie pomysły czasami potrzebują dużo czasu, aby przejść przez cały proces.

„Po prostu działamy jako powiernicy i szef policji, mówiąc:„ O to właśnie prosimy. Wiemy, co jest najlepsze dla naszych obywateli. Nie będziemy tu siedzieć i nic już nie mówić”.

Ongaro powiedział, że uważa, że ​​dyskusja o 911 centrach powinna odbywać się jawnie.

Ongaro zauważył, że w takich dyskusjach ważną rolę odgrywają komisarze okręgowi. Powiedział, że inni burmistrzowie Polski rozmawiali z Greenem, Gavalierem i Wirthem, aby omówić zmianę w Austin Town do końca 2022 roku. Nie chce czekać zbyt długo na odpowiedź, ponieważ w pierwszej kolejności wpływa to na bezpieczeństwo mieszkańców i polskiego miasta respondenci.

„Publicznie mówimy, że chcemy być w centrum jednego z 911” – powiedział.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej