Mężczyźni ze Szkocji w ostatnich dziesięciu pokazach medycznych w Polsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata

Zakończyły się eliminacje do Mistrzostw Świata mężczyzn w 2023 roku Szkocji przeciwko Polsce 10:2 w Cardiff.

Alan Forsyth, Struyne Walker i Cammy Golden obaj strzelili deble i położyli za sobą rozczarowanie porażką z wczorajszej strzelaniny.

Don Gouldas, Duncan Riddle, Andy Bull i Andre McConnell również starali się zakwalifikować Blue Sticks do play-off o piąte/szóste miejsce w niedzielę.

To był bardzo kiepski start dla Szkocji, ponieważ kapitan Polski Jacek Krovsky w drugiej minucie popisał się jednym z rzutów rożnych.

Walker wyrównał wkrótce po tym, jak Szkocja znalazła swoje tempo, a Forsyth wyprzedził „obrońcę” na swoim najbliższym słupku na 12. miejscu.NS Jego zespół objął prowadzenie 3-1 w przerwie, tuż przed rozpoczęciem drugiej kwarty po uderzeniu karnym.

Goldas zamienił karny rzut rożny, aby dodać czwarte miejsce w 38.NS Zagadka cztery minuty później, tuż przed końcem wspaniałej rutyny.

Oszalali w ostatniej kwarcie, uderzając w trawę z zakrętu 52., zanim Golden opuścił najbliższy dom.NS Minuta

Dwie minuty później McConnell wykonał elegancki ruch, aby umieścić swoje nazwisko w tabeli wyników, a Golden przeciągnął swoją drugą sekundę.

Walker 58 stworzył szczęśliwy chip za piątą bramkę w sześciu rozgrywkach międzynarodowychNS Minuta, powiedział o późnej pociesze Polak Mikołaj Kamni.

Szkocja ma jutro dzień wolny przed meczem z Rosją lub Włochami, aby zdecydować, kto zajmie piąte miejsce w BST w niedzielę 24 października.

Eliminacje do Mistrzostw Świata odbędą się jutro, a kobiety ze Szkocji i Walii spotkają się o 13:30 czasu BST. Następnie Walijczycy obiecują, że o 14:30 czasu BST w Irlandii znów będą tłumem w Cardiff. Oba mecze będą transmitowane na żywo Strona internetowa telewizji Eurohockey.