Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Metal Gear Solid 3: Snake Eater nie jest tytułem ekskluzywnym dla PlayStation

Metal Gear Solid 3: Snake Eater nie jest tytułem ekskluzywnym dla PlayStation

Źródła Insider Gaming ujawniły, że remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater nie będzie dostępny wyłącznie na PlayStation, pomimo plotek w sieci.

Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake to prawdopodobnie jeden z najgorzej strzeżonych sekretów Konami, ponieważ wiadomo, że zapowiedź zostanie opublikowana w PlayStation Showcase jako zwiastun (a nie pełny zwiastun rozgrywki). PlayStation Show rozpocznie się 24 maja o godzinie 13:00 czasu PDT.

Źródła Insider Gaming ujawniają, że Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake zostanie wydany na PlayStation 5 i Xbox Series X | S i Steam.

Plotki o Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake krążą od lat, ale raport z… VGC w październiku 2021 r Zwiększ możliwości. Jak podaje VGC, nad nową wersją pracują m.in Utalentowany.

Inne plotki sugerowały, że trwają prace nad tytułem Castlevania – ale na razie Insider Gaming nie był w stanie zweryfikować, czy tytuł pojawi się podczas Summer Games Festival.

Metal Gear Solid 3: Snake Eater został wydany po raz pierwszy w listopadzie 2004 roku i do grudnia 2004 roku sprzedał się w 2,38 miliona egzemplarzy w Azji i Ameryce. Do 2021 roku gra sprzedała się w ponad czterech milionach egzemplarzy na całym świecie.

Czy jesteś podekscytowany remakiem Metal Gear Solid 3: Snake Eater?


Aby uzyskać więcej wiadomości od Insider Gaming, Sprawdź naszą relację z potencjalnej daty premiery Alana Wake’a 2.

READ  Wordle Today: Wordle Tips 791 19 sierpnia i dzisiejsza odpowiedź