Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Met polskiej gwiazdy opery będzie transmitowany na żywo w światowych kinach

Premiera polskiej gwiazdy opery Jacoba Josepha Orlińskiego w nowojorskiej Metropolitan Opera Eurydice w listopadzie była transmitowana na żywo w kinach na całym świecie w sobotę. 30-letni Orlinsky, który studiował i mieszkał na Manhattanie, uczęszczając do Juilliard School of Art, powiedział, że przebywanie w mieście było nowym doświadczeniem.

„Byłem całkowicie skupiony na szkole. Pomyślałem: „Jestem w szkole, to jest Juilliard, powinienem to jak najlepiej wykorzystać”. Dlatego zapisałam się na tyle zajęć, że pracowałam od ósmej rano do północy.To przekracza wszelkie moje marzenia, że ​​już pracuję w tak wspaniałym teatrze…i pracuję z maestro Yannickiem (nazistą). Seguin) dodał Orlinsky. ), który jest głównym dyrektorem muzycznym.” „To niewiarygodne. To niesamowite, że mam teraz swoją kartę wstępu do Metropolitan Opera”.

Orlinsky jest najbardziej znany ze swojego breakdance’u, który zaczął w wieku 18 lat, a także ze swojego śpiewu. Powiedział: „Łączy w sobie wszystko, co naprawdę lubię. Tak więc muzyka, wolność i taki akrobatyczny styl… to kolejny sposób na wyrażenie siebie”.

(Ta historia nie została edytowana przez personel Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

READ  Top 10 Weeks 28 marca: Sezon 2 „Bridgerton” wchodzi na najpopularniejszą listę, „The Adam Project” skacze na 4 miejsce →