Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

MET Group rozszerza portfolio odnawialnych źródeł energii w Europie

MET Group rozszerza portfolio odnawialnych źródeł energii w Europie

Grupa MET powiększa swoje portfolio europejskich odnawialnych źródeł energii poprzez ekspansję na rynku polskim. Szwajcarska firma energetyczna o węgierskich korzeniach nabyła 100% udziałów w projekcie fotowoltaicznym w Polsce o przewidywanej mocy produkcyjnej 60 megawatów.

26 sierpnia MET Group podpisała umowę zakupu udziałów z Toren Spółka Akcyjna, polskim deweloperem projektów energii odnawialnej, na zakup projektu rozwoju fotowoltaiki w zachodniej Polsce. Oczekuje się, że elektrownia słoneczna osiągnie stan gotowości do budowy w 2023 roku.

„Mamy już projekty słoneczne i wiatrowe na Węgrzech, w Bułgarii, we Włoszech, w Hiszpanii, a teraz w Polsce” – powiedział Christian Horlimann, dyrektor generalny MET Group Renewables.Ponieważ dążymy do zbudowania zróżnicowanego geograficznie portfolio odnawialnych źródeł energii, MET koncentruje się również na Rumunii i Chorwacji i Niemcy w miarę poprawy środowiska naturalnego. Inwestycje w energię odnawialną, można stworzyć ciekawe możliwości inwestycyjne.”

Dodał: „Z perspektywy modelu biznesowego nasze portfolio projektów opiera się zarówno na mechanizmach wsparcia rynkowego, jak i przychodowych (PPA). Naszym celem jest posiadanie aktywów gotowych do budowy oraz zagospodarowanie fundamentów i placów budowy”.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkowanie dziennikarstwa godne tego miana to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Przed Europą Środkowo-Wschodnią czekają czarne perspektywy wzrostu stan