Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Messi mówi, że Francja i Brazylia są faworytami do wygrania Pucharu Świata

Messi mówi, że Francja i Brazylia są faworytami do wygrania Pucharu Świata

Lionel Messi, kapitan Argentyny, powiedział, że obrońcy tytułu Francja i Brazylia są faworytami do wygrania Pucharu Świata w Katarze, ponieważ mają podstawową grupę piłkarzy, którzy grają razem od dłuższego czasu.

Messi powiedział, że Brazylia, Niemcy i Francja, Anglia Hiszpania zawsze jest faworytem, ​​ale 35-letni napastnik czuje, że Francja i Brazylia to dwie najlepsze drużyny od 20 listopada do 20 grudnia. 18 mistrzostw.

„Zawsze mówimy te same wspaniałe zespoły… ale gdybym musiał wybierać, Brazylia i Francja są dwoma wielkimi faworytami do wygrania Pucharu Świata” – powiedział Messi DIRECTV Sports.

„Mają tę samą grupę (graczy) od dłuższego czasu i dobrze sobie radzą. Francja, poza ostatnim Euro, kiedy zostali wyeliminowani (w 1/8 finału) i wypadli słabo, mają świetne gracze.

„Mają jasny pomysł i sam trener (Didier Deschamps). Brazylia jest trochę taka sama (pod Tite).”

Messi nie wymienił wśród faworytów Argentyny, niepokonanej w 35 meczach, mimo że drużyna Lionela Scaloniego zdobyła w zeszłym roku Puchar Ameryki, pokonując w finale Brazylię.

Ale Argentyna ostatnio doznała kontuzji kluczowych graczy Paulo Dybali i Angel Di Maria.

Scaloni określił zatory w meczach piłki nożnej w październiku jako „straszne”, ale wezwał swoich piłkarzy, aby się nie wycofywali, aby uniknąć ryzyka kontuzji przed Mistrzostwami Świata.

„Jesteśmy na bardzo trudnym etapie. Zawodnicy grają w wiele gier” – powiedział Scaloni AFAestudio. Mogą wystąpić problemy, ponieważ są kontuzje (i) zawieszenia. Jest to część bycia wybitnym graczem i graczem w drużynie narodowej .

„Martwię się, ale niewiele możesz zrobić. Myślę, że gracz powinien wyjść na boisko, aby grać i nie myśleć o tym, co się wydarzy – może to być szkodliwe. Niech gra normalnie. „

Argentyna zmierzy się ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w listopadzie w ostatnim meczu rozgrzewkowym, a następnie wyruszy na Mistrzostwa Świata, gdzie 22 listopada rozegra swój pierwszy mecz w grupie C z Arabią Saudyjską. Meksyk i Polska to pozostałe dwie drużyny w grupie.

READ  Rosyjskie federacje i sportowcy wielokrotnie wnosili apelacje przeciwko zakazowi organizowania imprez sportowych w czasie wojny z Ukrainą