Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe zyskuje lepsze wrażenia z jazdy w 2021 r.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe coupe zyskuje lepsze wrażenia z jazdy w 2021 r.

mercedes AMG GT 4-drzwiowe coupe W ramach aktualizacji 2021 zyskała poprawę komfortu jazdy, szerszą gamę wyposażenia i niestandardową wersję.

Zmiany są obecnie ograniczone do sześciocylindrowych wersji o pojemności 3,0 litra, które nie są sprzedawane w Wielkiej Brytanii. Oferujemy tylko GT 63 z silnikiem V8, który zostanie zaktualizowany jeszcze w tym roku, dzięki czemu uzyskamy mnóstwo wizualnych i dynamicznych poprawek. za Zostanie również dodana nowa, najwyższej klasy hybryda plug-in GT 73e o mocy 800 koni mechanicznych.

Najbardziej widoczne zmiany w standardowym samochodzie to unowocześniony zestaw kół, nowa tapicerka, wykończenie, kolorystyka nadwozia oraz zmodernizowany system zawieszenia poprawiający komfort jazdy.

Zmiany obejmują rekonfigurację systemu AMG Ride Control + zawieszenia. Tłumienie można regulować elektronicznie za pomocą zmiennych zaworów sterujących, które według niemieckiej firmy można dostosować, aby poprawić komfort lub sportową dynamikę.

Zaktualizowano również kierownicę, ponieważ jest ona wyposażona w czujnik „hands-on”, który aktywuje funkcję wspomagania hamowania awaryjnego, gdy kierowca przestaje reagować lub nie jest aktywny.

Kierownik AMG Philip Shemer powiedział: „Nieustannie utrzymujemy 4-drzwiowe coupé AMG GT na wyraźnym poziomie technicznym. Wraz z obecną aktualizacją i ekskluzywną edycją docieramy do grup docelowych, które najbardziej cenią indywidualność i ekspresyjny styl życia.

„Nieustannie rozwijamy nasz profil jako marki „wydajnego luksusu” i nadal wspieramy go za pomocą produktów i opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

„Ponadto wkrótce wprowadzimy w tym modelu pierwszą hybrydę E Performance, co posunie do przodu elektryfikację układu napędowego”.

Ekskluzywny model nowej edycji jest zorientowany na luksus i wygodę. Jest dostępny dla wszystkich opcji silnikowych i otrzymuje pakiet stylizacji V8, lakier zewnętrzny Rubellite Red, chromowane na wysoki połysk i nowe 21-calowe felgi.

Stylistyka zewnętrzna GT 4-Door Coupé pozostaje niezmieniona, chociaż klienci mogą teraz dostosować wygląd przodu w modelach ośmiocylindrowych. Do wszystkich modeli dodano trzy nowe kolory nadwozia: Spectral Blue Metallic, Spectral Blue Matte i Cashmere White Matte.

READ  PS Stars Guide: Wszystkie kampanie, rozwiązania, cyfrowe kolekcje i FAQ

Zaktualizowany samochód zacznie pojawiać się w europejskich salonach od sierpnia tego roku i prawdopodobnie zarobi niewielką premię w stosunku do wychodzącego wariantu.

Czytaj więcej

2021 Mercedes-Benz EQS staje na czele nowej rodziny samochodów elektrycznych marki

Ujawniono nowy Mercedes-Benz EQB 2021

Szef Mercedes-Benz zobowiązuje się do spalania, gdy ma to zastosowanie