Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Menedżer wsparcia pracowników dramatu Sky TV rezygnuje z pierwszego roku Borisa Johnsona na 10 miejscu

Dyrektor ds. Wsparcia pracowników w Sky TV Dramatic za pierwszy rok Borisa Johnsona na 10. miejscu „Rezygnacja w obliczu napięć między firmami produkcyjnymi po błędach w tekście”

  • Michael Winterbottom został zastąpiony przez Juliana Jarolda, a wśród twórców znajdują się między innymi The Crown
  • Mówi się, że jego decyzja o „tymczasowym” ustąpieniu została wydana w zeszłym miesiącu
  • Źródła podają, że istnieją napięcia między zaangażowanymi firmami produkcyjnymi

Reżyser popierający pracę w kontrowersyjnym dramacie telewizyjnym Boris Johnson pierwszy rok na Downing Street 10 wycofał się z wielkobudżetowego serialu.

Michael Winterbottom – który napisał także scenariusz do pięcioczęściowego serialu This Sceptred Isle, z udziałem Sir Kennetha Branagha – został zastąpiony przez Juliana Jarolda, który ma na swoim koncie m.in. The Crown.

Zrozumiałe jest, że jego decyzja o „tymczasowym” ustąpieniu została podjęta w zeszłym miesiącu – wkrótce po tym, jak Sky Atlantic zdecydował się na zrzeczenie się odpowiedzialności przed każdym odcinkiem, aby widzowie wiedzieli, że to dzieło fikcji.

Sky Atlantic, który kupił dramat od Winterbottom’s Revolution Films, powiedział wczoraj wieczorem, że reżyser zrezygnował z pracy z powodu złego stanu zdrowia.

Mówi się, że dramat obejmuje objęcie przez pana Johnsona premiera, chorobę Covid-19, narodziny syna Welpha przez Carrie Symonds, graną przez Ofelię Lovebond, oraz reakcję rządu na pandemię.

Źródła podają, że między firmami produkcyjnymi biorącymi udział w serialu istniały napięcia, odkąd The Mail w niedzielę ujawnił nieścisłość w scenariuszu filmowania.

60-letni Jarold, członek historycznej rodziny detalicznej z Norfolk, zajął się już filmowaniem w różnych miejscach w Wielkiej Brytanii.

READ  Gracze Modern Warfare 3 krytykują jakość grafiki z 2009 roku

Sky Atlantic, który kupił dramat od Winterbottom’s Revolution Films, powiedział wczoraj wieczorem, że reżyser zrezygnował z pracy z powodu złego stanu zdrowia.

Źródła podają, że między firmami produkcyjnymi biorącymi udział w serialu istniały napięcia, odkąd The Mail w niedzielę ujawnił nieścisłość w scenariuszu filmowania.  (Kadr z filmu Sky TV, z udziałem Kennetha Branagha, na zdjęciu jako premiera)

Źródła podają, że między firmami produkcyjnymi biorącymi udział w serialu istniały napięcia, odkąd The Mail w niedzielę ujawnił nieścisłość w scenariuszu filmowania. (Kadr z filmu Sky TV, z udziałem Kennetha Branagha, na zdjęciu jako premiera)

Nie była w stanie określić, czy wróci do filmowania, ale powiedziała, że ​​zachował tytuł producenta wykonawczego i będzie pracował z domu.

Osoba wtajemniczona powiedziała: „Michael był współautorem scenariusza i jego nazwisko zawsze będzie z nim kojarzone, ale zniknął z codziennych wyścigów. Na stronie krążą plotki, że była częścią większej grupy ludzi, którzy nie zgodzili się z decyzją Sky o umieszczeniu zrzeczenia się na widoku.

Wcześniejsze prace pana Jarrolda obejmują także dramat dla dorosłych w dobrej formie z 2011 roku o Fredie i Rose West.

Krytycy sugerują, że lewicowe skłonności Winterbottoma z lat 60. mogą prowadzić do politycznego nastawienia dramatu. Ma zostać pokazany w przyszłym roku.

Reklamy