Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Melody L Ściana 1947-2021 | Wiadomości, sport, praca

NIL – Melody Lauren Walp, 74 lata, dawniej mieszkająca w Austin Town, zmarła w niedzielę rano, 8 sierpnia 2021 r., w zaciszu swojego domu, w otoczeniu rodziny.

Melody urodziła się 26 lutego 1947 roku w Youngstown jako córka Arthura i Gladys Payne Aaronów.

Melody spędziła większość swojego życia w Mahoning Valley i była absolwentką polskiej szkoły średniej. Po ukończeniu studiów pracowała jako księgowa w dawnej firmie rodzinnej Sohio Polish Service Station, a później pracowała jako kelnerka w kilku okolicznych restauracjach.

Jej ulubioną rolą i jedną z jej największych życiowych radości było bycie „babcią” prawnuków i prawnuków.

Melody od 19 lat mieszka w apartamentach Josepha Knight Tower w Austin Town, gdzie lubiła spotykać się z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami, aby grać w karty, bingo i wściekle kibicować w Pittsburgh Steelers. Wśród jej ulubionych jest kolekcjonowanie aniołów, motyli, modlących się dłoni, koloru fioletu i wygrzewanie się na słońcu latem, jej ulubiona pora roku.

Melody na zawsze zostanie zapamiętana ze względu na jej kochającą i troskliwą naturę, bycie szczerym, uczciwym, wyrozumiałym i uderzająco niebieskimi oczami.

Oprócz ojca Artura z Polski, Melody pozostawiła czworo dzieci: Jamesa Vaughna z Niles, Roberta Wolpe z Wolności, Laurie Spade z Struthers i Aarona (Nicholas) Lee z Niles; rodzeństwo, Arthur (Patricia) Aaron z Greenwood Village w Kolorado, Terry Aaron z Polski i Matthew Aaron z Arlington w Teksasie; 14 wnuków i troje prawnuków.

Melody poprzedziła śmierć jej matki, Gladys Lauren Aaron. oraz bracia Lawrence i Richard Aaron.

Uroczystość Życia i Pamięci odbędzie się w czwartek 12 sierpnia 2021 r. o godz. 11.00 w domu pogrzebowym Cunningham-Becker przy 270 N. Main St. , Polska. Pogrzeb odbędzie się na polskim cmentarzu Riverside.

Rodzina i przyjaciele będą przywitani od 17:00 do 19:00 w środę, 11 sierpnia 2021 i 10-10:45 w czwartek w domu pogrzebowym.

Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną.

READ  Kanada pokonuje Tajlandię na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Kobiet

(uwaga specjalna)