Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Meghan Markle założyła kostium kąpielowy z falbanami na randkę na plaży z księciem Harrym

Meghan Markle założyła kostium kąpielowy z falbanami na randkę na plaży z księciem Harrym

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle Jego styl jest ponadczasowy, szykowny i bez wysiłku szykowny, co widać w serialach dokumentalnych Netflix Harry’ego i Meganjest równie szykowna, gdy wyleguje się w domu z rodziną, jak na czerwonym dywanie.

W jednym z odcinków The Duke and Duchess of Sussex, 41-letnia Markle była widziana w czarnym kostiumie kąpielowym z falbankami, który fani określali jako jej orle oczy od marki couture Maricia.

Podczas jednego dnia na plaży z mężem Książę HarryMarkle kąpała się w kalifornijskim słońcu w oszałamiającym, podkreślającym kształty stroju, który nosiła z czarnymi okularami przeciwsłonecznymi Valentino i słomkowym kapeluszem, jednym z jej ulubionych akcesoriów.

Czytaj więcej: 71 oszałamiających strojów Meghan Markle, które pozostawiają nas bez słowa

Meghan Markle przywdziewa jednoczęściowy kostium w stylu retro na plaży z księciem Harrym

Kostium kąpielowy Markle „+ NET SUSTAIN Palm Springs Reverse Scalloped Recycled Swimsuit”, który kosztuje 398 USD, został wykonany przez urodzoną w Polsce, mieszkającą w Nowym Jorku projektantkę Marię Dobrzańską Reeves.

Ten uroczy element ma grube czarne ramiączka i zapiekane detale wzdłuż kwadratowego dekoltu i po obu stronach bioder wzdłuż rąbka. W scenie, w której fani mogą zobaczyć kostium kąpielowy Markle, nie tylko pokazuje swoją świecącą skórę w krótkim filmie, ale także przesuwa kamerę, aby pokazać Harry’ego, lat 38, ubranego w biały T-shirt i kąpielówki, a jednocześnie wyglądającego na zrelaksowanego.

Książę Harry przygotowuje się do wydania swoich wspomnień w przyszłym tygodniu

Złupić Długo spóźnione notatkii dodatkowytrafia na półki sklepowe 10 stycznia i jest starszym personelem byłych członków rodziny królewskiej 60 minut Zostanie wyemitowany wywiad z Andersonem Cooperem CBS W tę niedzielę dwa dni temu.

W zwiastunie swojego pierwszego amerykańskiego wywiadu telewizyjnego do promowania dodatkowy, Wydawało się, że Harry otworzył się na temat braku reakcji rodziny królewskiej na rodzinę królewską Niekończące się fałszywe historie o nim i jego żonie, mówiąc Cooperowi, że „milczenie jest zdradą”.

READ  Kiedy Queen zostanie wydany na Netflix? Data wydania, obsada

W klipach opublikowanych przez CBS książę Sussex powiedział również, że chce zachować swoje życie i życie Markle tak prywatnie, jak to tylko możliwe, tak jak reszta rodziny królewskiej, ale czuł się zmuszony do upublicznienia i opowiedzenia swojej wersji historii z powodu niezliczonych negatywne historie „wyciekające” o nim i jego żonie.

Powiedział Cooperowi: „Za każdym razem, gdy próbowałem to zrobić na osobności, pojawiały się odprawy, przecieki i sadzenie historii przeciwko mnie, przeciwko mnie i mojej żonie”. „Wiesz, rodzinne motto brzmi„ nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj ”, ale to tylko motto” – kontynuował, zanim zwrócił uwagę, że wiele historii o nim i Markle pochodziło z samej rodziny królewskiej.

Wielce oczekiwany wywiad, powiedzcie wszystkim, będzie można również transmitować na Paramount+. Wydawca Penguin Random House powiedział to wcześniej dodatkowy Będzie to refleksja Harry’ego na temat znoszenia żałoby po śmierci matki w oczach opinii publicznej, zakochania się w Markle pośród burzliwych ataków brytyjskiej prasy i powrotu do zdrowia.