entertainment

Mecz Anglii. Gdzie oglądasz online?

Dziś polska drużyna piłkarska przywiezie drużynę z Anglii. To kolejna kwalifikacja do przyszłorocznych Mistrzostw Świata FIFA. Wyjaśniamy, gdzie można obejrzeć to wydarzenie sportowe.

Po pięciu rundach piłkarskich eliminacji Mistrzostwa Świata 2022 aktorstwo polerowanie Zajmują drugie miejsce w swojej grupie, tracąc do nich 5 punktów Anglia. To właśnie z reprezentacją tego kraju zmierzy się dziś biało-czerwona drużyna. W dotychczasowych 19 spotkaniach obu drużyn Polacy Raz wygrali (w 1973 w Chorzowie, wynik 2:0), 7 razy remisowali i 11 razy musieli przyznać się do przewagi Anglików. Wynik bramkowy to 11:30.

Ostatni mecz pomiędzy Polakami a Anglią odbył się w Londynie 15 października 2013 roku. Wtedy Anglia wygrała 2:0. Z obecnej ekipy Bialo-Cheronić to spotkanie przypomina Roberta Lewandowskiego, Mateusza Klicha, Petera Zelensky’ego, Kamila Glicka, Grzegorza Krechowiaka i Wojciecha Szczęsnego.

Przed nami kolejna szansa na pokonanie Anglii. Czy to zadziała, dowiemy się za kilka godzin.

Gdzie oglądasz mecz Polska-Anglia?

Dziś rozpoczyna się mecz piłki nożnej między Polską a Anglią, 8 września 2021, w 20:45. Będziesz mógł śledzić transmisję wydarzenia:

  • W telewizji i na kanałach TVP 1I TVB Sport I Polsat Sport Premium 1I
  • Na miejscu sport.tvp.plI
  • w aplikacji TVB Sport (urządzenia mobilne, smart TV),
  • na podium Polsat Box Go.

Badania: Polsat Box pokaże nadchodzące sezony Ligi Mistrzów UEFA i PKO BP Ekstraklasy
Badania: Opera z własną platformą VOD. Testy rozpoczęte w Polsce

Źródło zdjęć: CyfraSport / polsatsport.pl

Źródło tekstu: TVP, Polsat

READ  Trujący kawałek posypany cukrem

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment