Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Matty Cash z Aston Villi trenuje z Robertem Lewandowskim dla Polski

Aston Villa Obrońca Mattie Cash niedawno poświęcił swoją międzynarodową karierę reprezentacji Polski, zmieniając swoją przynależność z Anglii, odkąd jego matka urodziła się w Polsce. Jak się zmienił, dwukrotnie wystąpił w reprezentacji Polski podczas ostatniej międzynarodowej przerwy eliminacji mistrzostw świata z Andorą i Węgrami. W przypadku Villi cieszył się solidną kampanią osobistą, występując 18 razy we wszystkich rozgrywkach, i był podekscytowany drugim zespołem, zastępując Deana Smitha na stanowisku menedżera Stevena Gerrarda. Odkąd Gerrard przejął dowodzenie, Villa wygrała cztery, przegrała dwie, a obie porażki wpadły w ręce sześciu najlepszych drużyn. Miasto Manchester i Liverpool.

Chociaż z pewnością istnieje wiele różnic między zespołem Villi a reprezentacją Polski, Cash powiedział, że jest bardzo zadowolony, że może trenować i grać u boku Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. W niedawnym wywiadzie dla Doc Sport (przez Poczta w Birmingham) „W służbie międzynarodowej trening nie jest długi i ciężki, ponieważ oczywiście masz mecze. Po każdej sesji przechodzimy i kończymy. Oczywiście przechodzę z białych, a dośrodkowanie piłek z Lewandowskim jest niewiarygodne” – powiedział Cash o ostatnim przerwa międzynarodowa.

Przez cały czas Cash spędza sporo czasu wędrując do przodu, zwłaszcza po tym, jak otrzymał więcej ofensywnej wolności, odkąd Gerrard Villa przejął dowodzenie. Pod koniec piłek rzucanych z prawej strony przez automatycznego finiszera, takiego jak Lewandowski, gotówka znacznie ułatwia mu pracę, ale zwiększa presję, aby zapewnić równomierne wybicie. „Jego finisz to kolejny poziom! Wszystko, co musisz zrobić, to zostawić go tam, a następnym razem będziesz mieć piłkę w górnym rogu! Zanim go ukrzyżowałem, powiedział: „Ponieważ się do tego przyzwyczaił, pomyślałem, że powinienem to wpłacić na gotówkę”.

Zdjęcie: Nick Pots / PA Images za pośrednictwem Getty Images

Jesienią 2020 roku dołączył do Villi z Nottingham Forest, a Cash, jeden z najlepszych obrońców w Premier League, był na dobrej drodze. Chociaż mógł przełamać trudną ścieżkę w seniorskiej drużynie Anglii, wie, jak bardzo skorzysta na grze z takimi graczami jak Lewandowski dla Polski. „Granie z takimi graczami jest dla mnie mądre. Był też jednym z najlepszych graczy na świecie i wspaniale było być przy nim podczas treningu, w sporcie, na boisku treningowym i rozmawiać z nim ”- wyjaśnił.

READ  Polska zapewniła sobie miejsce w półfinale Pucharu ATP