Matty Cash kontuzjowany w reprezentacji Polski w powrocie pary Aston Villi

Oto twoje nagłówki…

Gwiazda Aston Villi opuściła boisko z kontuzją po dziewięciu minutach, co wzbudziło niepokój Unaia Emery’ego

Wydaje się, że obrońca Aston Villi, Matty Cash, nabawił się kontuzji podczas reprezentacyjnej gry z reprezentacją Polski.

25-latek wypadł z boiska w dziewiątej minucie meczu eliminacji swojego kraju do EURO 2024 z Czechami. Do tego czasu Czechy strzeliły już dwie bramki i przejęły kontrolę nad meczem.

Cash został zastąpiony przez Roberta Kammy’ego z FC Augsburg na prawym obrońcy zwolnionego przez obrońcę Villi. Nie jest jasne, jakie obrażenia odniósł Cash ani jak poważne były.

Widzieć: Dlaczego Aston Villa powinna budować swoją stronę wokół Douglasa Lewisa

Co stało się z Aston Villą, kiedy grali z Bristol Rovers w tajemniczym meczu towarzyskim na Bodymoor Heath

Diego Carlos powrócił do Aston Villi, kiedy podopieczni Unaia Emery’ego przegrali 3:1 w towarzyskim spotkaniu z Bristol Rovers na Paddymoor Heath.

Brazylijczyk rozpoczął grę w obronie u boku Derona Mingsa dla Villi, obok Lucasa Digne’a, Caluma Chambersa, Ashleya Younga, Alexa Moreno, Ezri Gonzy i Olliego Watkinsa. Leander Dentonker również wrócił do gry po tym, jak opuścił ostatnie mecze Villi z powodu poważnej kontuzji ręki.

READ  Polski dom na okładce ogólnopolskiego magazynu Country Sampler

READ  Polska wygrywa 800 m na Polish Track and Field Meet po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio