Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Matti Kasch: Obrońca Aston Villi zamierza zadebiutować w Polsce przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata | wiadomości piłkarskie

Obrońca Aston Villi, Matt Cash, może zadebiutować w reprezentacji Polski w listopadzie, jeśli zdoła na czas załatwić dokumenty obywatelstwa.

Polska matka i prawy obrońca Casha chcą jak najszybciej dołączyć do drużyny Paulo Sousy, zaledwie 14 miesięcy przed Mistrzostwami Świata w Katarze.

24-latek ze Slough złożył w urzędach międzynarodowych niezbędne dokumenty, aby ubiegać się o polski paszport.

Zrozumiałe jest, że zatwierdzenie jego obywatelstwa może potrwać do ośmiu tygodni, co sprawia, że ​​jest mało prawdopodobne, że będzie mógł wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Świata w przyszłym miesiącu.

Ale Cash wciąż ma nadzieję, że będzie w ostatnich kwalifikacjach dla Polski przeciwko Andorze 12 listopada i Węgrom 15 listopada.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

BEZPŁATNE OGLĄDANIE: Najważniejsze momenty zwycięstwa Aston Villi nad Evertonem w Premier League – w tym gola Casha

Cash strzelił swojego pierwszego gola dla FIA w wygranym 3:0 meczu z Evertonem w zeszły weekend, dołączając do klubu z Nottingham Forest za 16 milionów funtów we wrześniu 2020 roku.

Od czasu podpisania pięcioletniego kontraktu z Villa Park stał się stałym elementem drużyny Deana Smitha i w tym sezonie rozpoczął wszystkie pięć meczów w Premier League.

READ  Wiadomości religijne | Wiadomości, sport, praca