Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mateusz Masternak: Miałem zamiar pokonać w Polsce Tony’ego Bellew, teraz wreszcie dostaję szansę w walce z Chrisem Pillam-Smithem |  Wiadomości bokserskie

Mateusz Masternak: Miałem zamiar pokonać w Polsce Tony’ego Bellew, teraz wreszcie dostaję szansę w walce z Chrisem Pillam-Smithem | Wiadomości bokserskie

Matthews Masternak walczy z Chrisem Pellamem-Smithem o tytuł WBO w wadze cruiser w niedzielę, 10 grudnia, na żywo w WBO TV. Niebiańskie sporty; Masternak miał długą karierę jako elitarny bokser w tej dywizji, ale oddał swój pierwszy strzał o tytuł mistrza świata w walce z Belamem Smithem


10:05, Wielka Brytania, piątek 01 grudnia 2023

Matheus Masternak całe życie bokserskie spędził walcząc o tytuł mistrza świata.

W końcu dostaje szansę na walkę z mistrzem WBO w wadze cruiser, Chrisem Pillamem Smithem, w niedzielę, 10 grudnia, na żywo. Niebiańskie sporty.

„W końcu mam szansę” – powiedział. Niebiańskie sporty. Nie ma zamiaru pozwolić jej uciec.

Chris Pellam-Smith twierdzi, że może być pierwszym od dekady człowiekiem, który powstrzyma Mateusza Masternaka i nie wyklucza szybkiego zwycięstwa przez nokaut.

Masternak stoczył ponad 50 walk od czasu przejścia na zawodowstwo w 2006 roku i walczył z najlepszymi w wadze cruiser, w tym z Tonym Bellewem i Leonelem Dorticosem, którzy później zostali mistrzami świata.

Polak uważa, że ​​udowodnił, że należy do tego poziomu i że gdyby nie musiał boksować w Wielkiej Brytanii, mógłby odnieść w tym meczu zwycięstwo.

„To była ciężka walka, zacięta walka” – powiedział o Bellew. „Tony wygrał, może gdybym miał walkę w Polsce, to bym wygrał. Stało się to w Wielkiej Brytanii, więc wygrał.

„W przeszłości miałem wielu świetnych zawodników, takich jak Tony Bellew, Grigori Drozd, Jean-Marc Mormic i Dorticos, i bardzo trudno powiedzieć, kto jest najtwardszy”.

Chris Pillam-Smith mówi, że będzie zajęty walką z Mateuszem Masternakiem 10 grudnia i nie dokończył spraw z Lawrence’em Okolie.

Uważa jednak, że poprzednie walki przygotowały go na mistrzostwo WBO przeciwko Billamowi Smithowi w niedzielę, 10 grudnia.

„Myślę, że każda walka pozwoliła mi na awans. W walce z Tonym Bellewem byłem niedoświadczony, ale teraz myślę, że jestem gotowy, aby udowodnić swoje umiejętności i pokazać się z jak najlepszej strony i wtedy mogę zdobyć tytuł” ​​– powiedział Masternak.

READ  Remis Eliminacje Euro 2024: Anglia w grupie z Włochami | wiadomości piłkarskie

Jest przekonany, że nie tylko wygra, ale także ponownie weźmie udział w zawodach w Wielkiej Brytanii.

„Chris jest świetnym zawodnikiem, nie ma wielu słabości, w swojej ostatniej walce udało mu się pokonać [Lawrence] Okoli. „Muszę go uważnie obserwować i zwracać uwagę na wszystkie jego słabe punkty”.

„Przesłanie dla Chrisa i jego fanów jest takie, że kiedy zdobędę pas, pojedziemy na galę polskiego boksu w Londynie”.

Oglądaj walkę Billam-Smith vs. Masternak w niedzielę 10 grudnia na żywo w Sky Sports