science

Masz dość pracy w domu? Bolton pozwala pracownikom pracować z SPACE

Wiele firm pozwoliło swoim pracownikom na kontynuowanie pracy w domu nawet po zniesieniu ograniczeń, zapewniając pracownikom większą elastyczność i lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Ale jeden sprzedawca energii w Bolton idzie o krok dalej — pozwalając swoim pracownikom działać z SPACE.

Pomysł może wydawać się naciągany, ale miliarder Amazon Jeff Bezos już ujawnił plany nowego „kompleksu biznesowego o różnym przeznaczeniu” krążącego wokół Ziemi.

Nazwana Orbital Reef, stacja kosmiczna o powierzchni 32 tys.

CZYTAJ WIĘCEJ: Stockport Chippy uznany za jednego z najlepszych w kraju – czy to naprawdę dobre?

Firma Love Energy Savings została teraz zainspirowana do rozszerzenia swojej polityki elastycznej pracy, w której pracownicy ustalają swoje godziny i pracują z dowolnego miejsca, aby uwzględnić przestrzeń jako potencjalne miejsce pracy.

Phil Foster z Love Energy Savings, Bolton

Dyrektor generalny Phil Foster wyjaśnia, że ​​bez względu na to, gdzie pracują jego pracownicy, priorytetem jest wykonanie zadania, czy to przy kuchennym stole, czy na stacji kosmicznej.

„Charakter miejsca pracy szybko się zmienia” – powiedział.

„W Love Energy Savings wprowadziliśmy już politykę, która pozwala naszym pracownikom pracować z dowolnego miejsca w kraju – i teraz z przyjemnością rozszerzamy ją na tę przestrzeń.

„Dając naszym kolegom niespotykaną elastyczność w pracy z dowolnego miejsca – czy to w Bolton, Bognor Regis, czy w odległości 300 mil w stratosferze – możemy skupić się na tym, co najważniejsze dla naszych klientów – i oferować im z tego – światowe oszczędności na rachunkach za energię. „Własne”.

Firma z Bolton zmieniła sposób, w jaki angażuje się w swoich pracowników, zastępując większość e-maili wiadomościami na Instagramie lub WhatsApp i rozwijając swoje sposoby pracy zgodnie z bardziej popularnymi trendami.

Aby uzyskać najnowsze aktualizacje e-mail z Manchester Evening News, kliknij tutaj.

READ  Astronomowie odkryli pierwszą możliwą egzoplanetę poza naszą galaktyką | astronomia

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment