Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Massive” – fani Leicester City wyrażają podobną opinię na temat połączenia transferowego polskiego napastnika

Fani Leicester City nie są pewni jego przydatności po dołączeniu do reprezentanta Polski Adama Buxy.

25-letni napastnik był podobno widziany przez „reprezentantów” City na Stadeen Narodo podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata przeciwko Anglii w środę wieczorem.

Buxa rozpoczął mecz tuż przed wycofaniem się środkowego napastnika, który mierzył 6 stóp i 3 cali, godzinę po tym, jak złamał znakomitą przerwę w reprezentacji, zdobywając cztery gole w pierwszych trzech występach w reprezentacji swojego kraju.

Jednak pomimo rozpoczęcia tego marzenia o jego międzynarodowej karierze, Fox i polscy fani obawiają się, że to, jak ten format zostanie przełożony na Premier League, jest implementacją.

Ładowanie wideo

Film niedostępny

Oto najważniejsze reakcje mediów społecznościowych na te najnowsze plotki dotyczące wymiany …

Olli (@ollieg21296): Paxa rozdarł to w tym sezonie w MLS dla wiodącego w lidze Reves. Nie jest pewien, czy jest naszym „rodzajem napastnika”. Jeśli spojrzymy na napastników MLS, musimy poważnie przyjrzeć się Darylowi Dickowi.

Cena Tristana (@tristanprice33): Jako kibic Leicester byłoby miło zobaczyć, jak przechodzi z ulubionego klubu do drugiego ulubionego klubu. Ale nie wiedział, dlaczego miałby to zrobić. Powiedzmy, że pojechał zimą i byłby tam czwartym rzędem numer 9.

Świadek Bartecha: Tak, przejście z MLS do Premier League to duży krok, a on zostanie zmarnowany na ławce.

antvk_m: Nie, musi iść do małego klubu, może w innej lidze, więc naprawdę zaczyna i działa.

’Ocena’: Cóż, z drugiej strony jest za stary, żeby podkradać się do U-23.