Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mary Trump próbuje sabotować wiec Waco Trumpa kampanią mającą na celu zarezerwowanie miejsc na miejscu

Mary Trump próbuje sabotować wiec Waco Trumpa kampanią mającą na celu zarezerwowanie miejsc na miejscu

Mary Trump, psycholog kliniczny i autorka książki „Siostrzenica byłego prezydenta Donalda Trumpa”, wezwała Amerykanów do zalewania strony internetowej kampanii jej wujka prośbami o bilety na wiec 25 marca w Waco w Teksasie, aby bilety były przydzielane osobom, które nie chciały . zjawić się na imprezie.

Pani Trump napisała na Twitterze, że Waco był „mistyfikacją mającą przypomnieć jego kultowi o niesławnym oblężeniu Waco z 1993 r., Podczas którego antyrządowy kult walczył z FBI”.

Oblężenie kompleksu Waco używanego przez Kult Dawida w 1993 r. zostało przeprowadzone przez amerykańskie organy ścigania między 28 lutego a 19 kwietnia 1993 r. 76 członków kultu zginęło ostatniego dnia oblężenia, kiedy wybuchł pożar, w którym personel FBI próbował usunąć członków kultu z kompleksu za pomocą gazu łzawiącego.

W ciągu 51 dni, które rozpoczęły się, gdy Biuro ds. Alkoholu, Tytoniu i Broni Palnej próbowało przeszukać własność kongregacji, łącznie czterech agentów federalnych i 82 członków sekty – w tym 28 dzieci – straciło życie.

Wydarzenie to stało się okrzykiem bojowym dla antyrządowych ekstremistów, w tym krajowych terrorystów, którzy dwa lata później wysadzili budynek federalny im. Alfreda P. Murraha w Oklahoma City.

Pani Trump napisała, że ​​jej wujek, który może wkrótce zostać oskarżony w kilku dochodzeniach karnych w związku z jego zachowaniem, „chce tej samej brutalnej anarchii, aby uwolnić go od sprawiedliwości”.

„Ale możemy temu zapobiec. Jeśli zarezerwujemy ponad 50 000 miejsc, możemy upewnić się, że większość miejsc będzie pusta, gdy zdrajca wejdzie na scenę. Nie możemy dłużej nie pociągać potężnych ludzi do odpowiedzialności za ich zbrodnie przeciwko naszemu krajowi. ”

READ  Rosja zawetuje rezolucję ONZ w sprawie ogłoszonej aneksji, a Chiny wstrzymują się od głosu

Pani Trump udostępniła link do strony swojego wujka i zachęcała ludzi do zamawiania biletów na imprezę Waco, aby „wypełnić to miejsce pustymi miejscami”.

Jeśli jej plan się powiedzie, nie będzie to pierwszy raz, kiedy jedno z wydarzeń pana Trumpa zostało zakłócone w ten sposób.

Kiedy kampania pana Trumpa w 2020 roku zorganizowała wiec w Tulsa w Oklahomie, po miesiącach kampanii z powodu pandemii Covid-19, fani K-Popu na TikToku prosili o bilety, których nigdy nie wykorzystali, powodując szaleństwo w miejscu wiecu . Kiedy na scenie pojawił się pan Trump, było prawie pusto.

Ówczesny prezydent zdegradował swojego ówczesnego szefa kampanii po żenującej frekwencji na wiecu w Tulsie.