Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mary E. Saganish 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca

MacDonald – Marie E. Saganic, 93 lata, zmarła spokojnie w niedzielę 31 października 2021 r. w Shepherd of the Valley w Polsce.

Mary urodziła się 5 października 1928 roku w Warren, córka zmarłego Freda i Mary Agnes Farrell Fromm i przez całe życie mieszkała w tej okolicy.

W 1946 ukończyła szkołę średnią Warrena G. Hardinga w Warren, a następnie w 1949 ukończyła szkołę pielęgniarską św. Elżbiety.

Mary pracowała jako dyplomowana pielęgniarka w Trumbull Memorial Hospital, zanim poświęciła resztę swojego dorosłego życia wychowaniu i opiece nad swoją rodziną. Mary później pracowała poza domem jako prywatna pielęgniarka w całym regionie, a także pracowała jako pielęgniarka-wolontariuszka w Klinice Zdrowia St. Joseph w Eastwood Mall.

Była członkiem Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w MacDonald. Mary była również członkiem Grupy Pielęgniarek Katolickich oraz Pielęgniarek Emerytowanych. Lubiła czytać, pracować w ogrodzie i podróżować, a jej rodzina uznała ją za naprawdę doskonałego piekarza. Przede wszystkim Mary cieszyła się rodziną i czasem spędzonym z nimi.

Wyjeżdża, by pielęgnować pamięć trojga dzieci: Patti (John) Belofus z Boardman, Johna (Pam) Saganish z MacDonald i Rose Saganish z Wycliffe; i brat Richard (Nancy) Frome z Bloomfield Hills w stanie Michigan.

Jej mąż, John D.

Przyjaciele i rodzina mogą zebrać się, aby złożyć wyrazy szacunku od 10 do 11 rano w sobotę 4 grudnia 2021 r. w kościele Matki Bożej przy 618 Ohio Street w MacDonald, gdzie nabożeństwo żałobne odbędzie się o godzinie 11 rano. Wymagaj, aby obecne epidemiologiczne środki bezpieczeństwa były przestrzegane przez noszenie masek lub zasłon na twarz oraz przestrzeganie wytycznych dotyczących dystansu społecznego.

Rodzina Mary składa szczególne podziękowania Hospicjum Doliny, Pasterzowi Doliny w Polsce i pielęgniarkom z 5 South Extension w St Elizabeth Boardman Hospital za życzliwą i pełną współczucia opiekę. Jej rodzina również dziękuje wielu opiekunom w domu, którzy przez lata pomagali Mary i jej rodzinie.

READ  The Rock ma siedem świetnych gier z rzędu, ale wciąż są świetne mecze

Zamiast kwiatów, jej rodzina sugeruje wniesienie datków na pamiątkę Hospicjum Doliny, 5190 Market St., Youngstown, OH 44512.

Odwiedź stronę www.kinnickfuneralhome.com, aby wyświetlić i udostępnić ten nekrolog oraz przesłać kondolencje online.

(uwaga specjalna)