Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mary Cole 1931-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Mary Cole 1931-2023 | Wiadomości, sport, praca

Warren – Mary May Cole, lat 91, z Warren zmarła w piątek 1 września 2023 r. w domu opieki.

Urodziła się 31 października 1931 roku w Grand Rapids w stanie Michigan jako córka zmarłego Waltera F. Birschbachera i zmarłej Hazel Fairbanks-Birschbacher.

W 1949 roku Mary ukończyła Ottawa Hills High School w Grand Rapids w stanie Michigan. W 1952 roku uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem na Michigan State University.

Przez kilka lat pracowała jako dietetyk w Związku Studentów Michigan State University. W 1954 roku Mary przeniosła się do Warren, gdzie pracowała jako ekonomistka w firmie Eastern Ohio Gas Company. Pracowała także jako ekonomista ds. domu w Lake Shore Gas Company w Ashtabula w stanie Ohio.

Mary poślubiła Clyde’a „pominąć” Cole’a w czerwcu 1957; Zmarł w październiku 2006 roku. Byli małżeństwem 49 i pół roku i mieli czworo dzieci.

Działała społecznie jako wolontariuszka. Mary przez 16 lat była członkiem Rady Nadzorczej Misji Ratunkowej w Mahoning Valley. Od 1987 r. jest członkiem zarządu Bella Center for Women, dawniej New Life Maternity Home. Od 1989 r. Mary jest także członkiem zarządu Teen Straight Talk. Pełniła funkcję przewodniczącej obu zarządów i pełniła funkcję zajmował także inne stanowiska.

Mary jest członkinią Trumble 100 od 2007 roku, kiedy to zajęła w organizacji miejsce męża. Od 1972 roku jest członkinią Monday Afternoon, najstarszej aktywnej organizacji w Warren. Mary jest członkinią Klubu Ogrodniczego Trowel and Hoe od ponad 50 lat. Była członkinią Klubu Artystyczno-Dramatycznego. Mary uczyła drugoklasistów w szkole Jefferson w ramach programu sponsorskiego Wierny Kościół. Należała do Kościoła Wiernych.

Pozostawiła po sobie dzieci: Davida (Maryly) Cole’a z Warren, Scotta (Valerie) Cole’a z Carrollton w stanie Ohio, Thomasa (Paula) Cole’a z Warren i Roberta (Carissa) Cole’a z Asheville w Karolinie Północnej; Wnuki, Christopher (Kate) z Wenecji w Pensylwanii, Jonathan (Grace) z Warren, Benjamin z Warren, Joshua (Morgan) z Carrollton, Lauren (Kyle) Olding z Columbus, Tyler i Ellie z Warren oraz Gabriel, Isabel, Hebron i Nardus z Asheville w Północnej Karolinie; i ośmioro wnuków: Colton, Jackson, Ryder, Jack, Gia, Dominic, Saylor i Francesca.

READ  World Match Darts: Michael van Gerwen oszołomiony przez Brendana Dolana w pierwszej rundzie | Strzałki Aktualności

Oprócz rodziców śmierć poprzedził jej mąż Clyde „pominąć” Cole, który zmarł w 2006 roku; Bracia Walter i John Birchbacher. oraz siostry Ruth Schopmeyer i Lovela Behrens.

Nabożeństwa odbędą się o godzinie 11:30 w sobotę, 9 września 2023 r. w domu pogrzebowym Carla W. Halla, gdzie przewodniczyć będzie Rick Oakes.

Znajomi mogą dzwonić w godzinach 9:30–11:30 w sobotę 9 września 2023 r. do domu pogrzebowego Carla W. Halla.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu North Jackson w North Jackson w stanie Ohio.

Zamiast kwiatów można składać datki materialne na rzecz Bella Center for Women, 1192 North Road, Warren, OH 44483, ku jej pamięci.

Aranżacje zlecono Domowi Pogrzebowemu Carla W. Halla.

Rodzina pragnie podziękować Shepherd of the Valley of Howland i Hospital House of Polish za troskliwą opiekę.

(specjalne powiadomienie)