entertainment

Marvel opóźnia kolejny projekt z Iron Manem i Dr Strange

Niedawno Walt Disney i Marvel Studios ogłosiły opóźnienia w realizacji kilku filmów, w tym długo oczekiwanych projektów, takich jak Benedict Cumberbatch. Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa (2022) i Chris Hemsworth Thor: Miłość i grzmot (2022).

Źródło: Marvel Studios

POWIĄZANE: Zendaya przecieka, że ​​filmowanie „Spider-Mana” było „trudne” dla chłopaka Toma Hollanda

Chociaż ogłoszenie wydawało się chaotyczne dla niektórych fanów, prezes Marvel Studios, Kevin Feige, zajął się opóźnieniami i wydaje się, że nie przejmuje się tym, co powinno uspokoić wierzących w MCU:

“Są to przesunięcia i zmiany produkcyjne, a ponieważ mamy tak wiele przedziałów czasowych, możemy po prostu zmieniać przedziały. Więc wszystkie automaty filmowe Marvela są takie same, po prostu zmieniamy, które filmy się pojawiają”.

Obsada Kapitana Ameryki Zimowego żołnierza z Kevinem Feige na Comic Con 2013
Źródło: Gage Skidmore/Creative Commons

Powiązane tematy: SHOCKING Hero może zastąpić czarną panterę w MCU

Teraz jednak inny projekt Marvela, w którym występują Iron Man/Tony Stark i dr Stephen Strange – tym razem gra wideo – czeka opóźnienie.

Strój Iron Mana MK85
Źródło: Marvel Studios

POWIĄZANE: Najnowsza tajemnica Marvela, która może wstrząsnąć MCU do głębi

Firaxis Games, twórca gry Marvel’s Midnight Suns, podzielił się szczegółami w mediach społecznościowych:

Witam wszystkich,

W imieniu Firaxis Games dziękujemy za podzielenie się tym, jak bardzo cieszycie się z Midnight Suns firmy Marvel. Chcielibyśmy zobaczyć Twoją reakcję na wszystko, od ogłoszenia gry po ujawnienie naszej taktycznej walki opartej na kartach. Marvel’s Midnight Suns to prawdziwy projekt marzeń dla zespołu i nie możemy wyrazić zaszczytu stworzenia czegoś nowego w uniwersum Marvela.

Postanowiliśmy podzielić się, że podjęliśmy bardzo trudną decyzję o przeniesieniu okresu premiery na drugą połowę 2022 roku. Wiemy, że wielu fanów nie mogło się doczekać gry w tę grę pierwotnie wiosną przyszłego roku, a decyzja ta nie była łatwa. Zdecydowaliśmy się przyspieszyć premierę, ponieważ potrzebujemy więcej czasu, aby ta gra była najlepszą możliwą grą. Wierzymy w naszą kreatywną wizję Marvel’s Midnight Suns i chcemy oddać sprawiedliwość, aby zapewnić niezapomnianą przygodę w nadprzyrodzonej stronie Marvela. Te dodatkowe miesiące zostaną wykorzystane na dodanie kolejnych historii, przerywników filmowych i ogólnego dopracowania, a także będą niezbędne, aby pomóc nam urzeczywistnić naszą wizję.

Dzięki za zrozumienie – jesteście najlepszymi fanami na świecie.

Powiązane tematy: Nowa gwiazda Marvela oskarżona o przywłaszczenie kulturowe, fani planują bojkot Shang Zhi

Chociaż fani byli rozczarowani opóźnieniem, wielu ma nadzieję, że Marvel i Firaxis zdają sobie sprawę, że system rozgrywki oparty na kartach nie był najlepszą opcją dla tej konkretnej gry. Kilku komentatorów podzielało odczucia Munky’ego, chociaż ważne jest, aby pamiętać, że nic nie zostało powiedziane o zmienionej rozgrywce w „Midnight Suns”:

Miejmy nadzieję, że porzucisz system kart i przerobisz całą grę!

POWIĄZANE: Brie Larson podobno gra żonę Luke’a Skywalkera

Oczekuje się, że w Marvel’s Midnight Suns pojawią się Iron Man i Doctor Strange, ulubieńcy fanów Marvel Cinematic Universe, grani odpowiednio przez Roberta Downeya Jr. Benedicta Cumberbatcha.

READ  W Melbourne ogłoszono partnerstwo z Fed Square i Network 10
Iron Man w Marvel Avengers
Źródło: Square Enix

POWIĄZANE: Nowa seria Marvel’s Hulk doczekała się zwiastuna, ukaże się w tym miesiącu

To opóźnione ogłoszenie pojawia się tuż po kontrowersyjnej zmianie innej popularnej gry wideo Marvela, „Marvel’s Avengers” – gra wprowadziła niedawno system pay-to-play, który rozgniewał wielu długoletnich fanów.

Co dalej, doktorze Strange?

Chociaż Robert Downey Jr. oficjalnie opuścił MCU wraz ze śmiercią Tony’ego Starka w Avengers: Koniec gry (2019). Benedict Cumberbatch ma wrócić do wielu projektów. Pojawi się wtedy w Spider-Man: Nie ma miejsca na dom 17 grudnia 2021 r.

Dr Strange używa magii w Spider-Manie
Źródło: Marvel Studios

POWIĄZANE: Charlie Cox wydaje się potwierdzać przyszłość Daredevil Marvela dla fanów

łączący Spider-Man: Powrót do domu (2017) i Spider-Man: Daleko od domu (2019), Oficjalny opis z Spider-Man: Nie ma miejsca na dom czyta:

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana ujawnia się przyjazny bohater z sąsiedztwa, który nie może już oddzielić swojego normalnego życia od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy szuka pomocy u Doktora Strange’a, stawka staje się poważniejsza, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Dr Marvel Strange, Święty Świętych, Bleeker Street
Źródło: Marvel Studios

Powiązane: Marvel zastępuje Iron Fist i zapowiada nową serię

Dołącz do Cumberbatcha, Toma Hollanda (Spider-Man/Peter Parker), Zendayi (MG), Jona Favreau (Hogan Said), Marisy Tomei (Ciotka Maya), Jacoba Batalona (Ned Leeds) i Alfreda Moliny (Dr Octopus) w filmie .

Co myślisz o późnej „północy”?

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment