Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Martin Rose jest gościnnym projektantem Pitti Immagine Uomo 2023

Martin Rose jest gościnnym projektantem Pitti Immagine Uomo 2023

Martin Rose Właśnie ogłoszony jako gościnny projektant na pokazie Pitti Immagine Uomo 2023 w styczniu.

Anglo-jamajska projektantka prezentuje swoją kolekcję jesień/zima 2023-24 na specjalne wydarzenie w jeszcze nieujawnionym miejscu. Wybieg mody męskiej, który odbył się we Florencji od 10 do 13 stycznia, rozpoczął się jako sposób na wzmocnienie pracy włoskich projektantów i od tego czasu wykroczył poza swoje początki, stając się światowym pokazem.

„Podczas pierwszego spotkania z Martinem na specjalnym wydarzeniu we Florencji rozmawialiśmy więcej o rodzinie, szkołach, codziennych zakupach i cyklach życia w popularnych dzielnicach niż o pokazach mody” – szefowie projektów specjalnych Betty, Lapo Cianci i Francesca Tacconi , powiedział w komunikacie prasowym.

Para kontynuuje: „Ale było jasne, jak to wszystko było ściśle związane z jej pracą, poznawczym i emocjonalnym obciążeniem, które łączy się z wielką wolnością twórczą z ideami społecznymi i kulturowymi i znajduje odzwierciedlenie w jej kolekcjach, w których nawet najbardziej sprzeczne inspiracje i tendencje do rozwiązania, w chwilowym współistnieniu i za każdym razem, gdy się je odbudowuje. Krótko mówiąc, rodzaj odwróconego kanonu, bardzo ciekawa praca o modzie.”

Rose dodaje: „Jestem bardzo zaszczycony, że mogę być częścią Pitti Uomo w styczniu. Pitti świętuje sposób, w jaki mężczyźni projektują wyprzedzając konkurencję i tak wielu projektantów, których szanuję, było tego częścią. Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani, więc przyjdź do Florencja, miasto, które kocham, z naszą następną grupą”.

W innych wiadomościach spójrz na pełną listę nominowanych Nagrody Mody w tym roku.

READ  ESE wyprodukuje transmisję telewizyjną dla Warki Planet of Gamers