Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Martin Rose jest gościnnym projektantem Pitti Immagine Uomo 2023

Martin Rose Właśnie ogłoszony jako gościnny projektant na pokazie Pitti Immagine Uomo 2023 w styczniu.

Anglo-jamajska projektantka prezentuje swoją kolekcję jesień/zima 2023-24 na specjalne wydarzenie w jeszcze nieujawnionym miejscu. Wybieg mody męskiej, który odbył się we Florencji od 10 do 13 stycznia, rozpoczął się jako sposób na wzmocnienie pracy włoskich projektantów i od tego czasu wykroczył poza swoje początki, stając się światowym pokazem.

„Podczas pierwszego spotkania z Martinem na specjalnym wydarzeniu we Florencji rozmawialiśmy więcej o rodzinie, szkołach, codziennych zakupach i cyklach życia w popularnych dzielnicach niż o pokazach mody” – szefowie projektów specjalnych Betty, Lapo Cianci i Francesca Tacconi , powiedział w komunikacie prasowym.

Para kontynuuje: „Ale było jasne, jak to wszystko było ściśle związane z jej pracą, poznawczym i emocjonalnym obciążeniem, które łączy się z wielką wolnością twórczą z ideami społecznymi i kulturowymi i znajduje odzwierciedlenie w jej kolekcjach, w których nawet najbardziej sprzeczne inspiracje i tendencje do rozwiązania, w chwilowym współistnieniu i za każdym razem, gdy się je odbudowuje. Krótko mówiąc, rodzaj odwróconego kanonu, bardzo ciekawa praca o modzie.”

Rose dodaje: „Jestem bardzo zaszczycony, że mogę być częścią Pitti Uomo w styczniu. Pitti świętuje sposób, w jaki mężczyźni projektują wyprzedzając konkurencję i tak wielu projektantów, których szanuję, było tego częścią. Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani, więc przyjdź do Florencja, miasto, które kocham, z naszą następną grupą”.

W innych wiadomościach spójrz na pełną listę nominowanych Nagrody Mody w tym roku.

READ  ARR vs LUB Wynik na żywo Dream11 Prediction Skład Drużyny Polska Liga Siatkówki