Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Martin Roberts: Gwiazda Homes Under The Hammer rusza z projektem dla Ukrainy

Martin Roberts: Gwiazda Homes Under The Hammer rusza z projektem dla Ukrainy

Martin niedawno podróżował na granicę między Polską a Ukrainą (Zdj .: ITV)

Martin Roberts z BBC podzielił się szczegółami na temat nowego projektu, nad którym pracuje, aby pomóc uchodźcom przybywającym do Wielkiej Brytanii znaleźć długoterminowe zakwaterowanie podczas rosyjskiej inwazji na kraj. Ukraina.

Martin udał się na granicę Polski z Ukrainą na początku tego miesiąca, dostarczając zaopatrzenie bezpośrednio tym, którzy uciekli ze swoich domów podczas szalejącej wojny.

Gwiazda telewizyjna pierwotnie sfilmowała się poza Costco i wyjaśniła, jak bezradna czuła się pośród niszczącego kryzysu, który go ogarnął. Wysiedlono ponad miliony Ukraińców Odkąd prezydent Władimir Putin przypuścił atak na kraj.

Próbował kupić Calpol dla dzieci, podarować go wraz z innymi zapasami, a zaledwie kilka dni później sam pojechał do polskiej wsi, by udzielać bezpośredniej pomocy.

Teraz z powrotem w Wielkiej Brytanii, Martin rozmawiał z Metro.co.uk po swojej wizycie w tym kraju, aby przekonać się, jak wykorzystywane są darowizny i pomoc z całego świata.

Opisał tę sytuację jako „łamiącą serce” i powiedział nam: „Próbuję żyć dalej, co wydaje się trochę dziwne, tylko dlatego, że przeżyłem kilka emocjonalnych wybuchów”.

Martin RobertsTVMartin Roberts?  17 godzin 1260 mil.  25 godzin jazdy.  Pięć krajów.  427 Guma winna.  8 dużych puszek Red Bulla.  Ukończono playlistę Spotify.  Góra niesamowicie życzliwej i wspierającej zachęty od Ciebie i głównej części mojej pracy wykonanej.  Właśnie zmierzam do granicy ze śpiworami x

Martin podzielił się tym, jak się czuł po przyniesieniu zapasów do narodu (Zdjęcie: Twitter/@tvmartinroberts)

Martin dał jasno do zrozumienia, że ​​teraz skupi swoje wysiłki na projektach wspierających uchodźców przybywających do Wielkiej Brytanii.

Kontynuował: „Właściwie staram się znaleźć domy i hotele, które nie są używane i pod opieką, i otrzymuję je przez cały czas jako projekty przebudowy.

„Musi istnieć szybka ścieżka, aby zapewnić zakwaterowanie niektórym uchodźcom i przenieść je na wyższy poziom”.

Prezenter stworzył stronę crowdfundingową, którą członkowie społeczeństwa mogą przekazywać, aby pomóc zebrać fundusze na projekt w terenie, często nabywając duże nieruchomości na cele deweloperskie.

Podzielił się: „Moje osobiste wysiłki i czas można teraz wykorzystać na rozpoczęcie tego projektu crowdfundingowego, który staram się realizować.

Crowdfunding jest jego ważną częścią, ale to nie wszystko i koniec.

„Szukamy tylko sposobów na znalezienie zakwaterowania dla tych ludzi, których widziałem, którzy będą potrzebować miejsca na pobyt w krótkim lub średnim okresie”.

Setki tysięcy Brytyjczyków zaoferowało teraz pokoje i nieruchomości Ukraińcom uciekającym z kraju, ale Martin wyjaśnił, dlaczego uważa, że ​​ważne jest, aby pomóc znaleźć inne rozwiązania dla osób potrzebujących mieszkania.

„Wspaniale, że ludzie umieszczają je w swoich domach”, powiedział ekspert ds. nieruchomości w The Homes Under The Hammer, „ale myślę, że będzie wielka potrzeba i nie sądzę, abyśmy mieli wystarczająco dużo ludzi z tej wojny z także inne wojny.

„Cały czas dzwonią do mnie z domów opieki na sprzedaż i myślę, że to natychmiastowe rozwiązanie, czyż nie dlatego, że są one ustawione i mają zaplecze gastronomiczne, częściej niż nie, mają ładne łóżka.

Staram się na tym skupić. Mój kręgarz byłby zachwycony, gdybym wrócił i wybrał się na kolejną podróż, ale nie sądzę, żeby moje plecy sobie z tym poradziły.

Możesz przekazać darowiznę na rzecz Martina grupa tutaj.

Masz historię?

Jeśli masz historię, film lub zdjęcia celebrytów, skontaktuj się z zespołem ds. rozrywki Metro.co.uk, wysyłając do nas e-mail na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając stronę przesyłania materiałów — my kocham słyszeć od ciebie.

WIĘCEJ: Gordon Ramsay wciąż zaintrygowany kłótniami z sąsiadami Kornwalii, którzy są zablokowani: „Bóg wie, dlaczego zabraliśmy tak dużo Corniche”

WIĘCEJ: „Mark Charnock jest poruszony i przytłumiony”, gdy fani Emmerdale łączą się poprzez sceny udarów

READ  EO dominuje w Polskich Orłach - FilmNewEurope.com