sport

Marsha El Vivo 1951-2021 | Wiadomości, sport, praca

CURTLAND – Marsha Lynn Vivo, 69 lat, zmarła spokojnie w czwartek, 29 lipca 2021 r. w Hospicjum w Polsce, w otoczeniu swoich dzieci.

Urodziła się 3 grudnia 1951 roku w Vincent and Lorena Burns, w Grove City w Pensylwanii. Marsha ukończyła w 1969 liceum Woodrow Wilsona. W 2008 roku przeszła na emeryturę z Delphi Packard Electric. Była członkiem VFW Post 6846 w Genewie, Sons of Italy Post 875 w Sharon w Pensylwanii, Moose Club w Mekce oraz członkiem Kister Marina Camp.

Marsha lubiła spędzać czas na kempingu z przyjaciółmi i rodziną. Uwielbiała podróżować. Jej ulubionymi wakacjami był wyjazd do Ocho Rios. Lubiła grać w golfa, jeździć na motocyklu, jeździć na nartach, słuchać muzyki, tańczyć, spotykać się z rodziną i przyjaciółmi i nie zapominajmy, jak bardzo kochała wycieczki po winnicach.

Wśród ocalałych są jej córki Shelley (Eric) Roshak z Brookfield i Laurie (Paul Downing) Gideon z Cortland; trzy wnuczki, Megyn Goodworth, Allison Roshak i Addison Gideon; czworo wnucząt, Jacob (Brianna) Goodworth, Nicholas Goodworth, Xander Gideon i Eric Roshak, Jr.; jeden prawnuk, Levi Goodworth; dwie szwagierki, Marilyn Lang i Carmel (Mike) Menon; dwóch braci, John (Stirling Anderson) Vivo i James (Mark Hanson) Vivo; I wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Poprzedziła ją śmierć męża, Franka Vivo Jr., którego poślubiła 21 października 1983 r., a zmarłego 29 lipca 2017 r.; jej rodzice, Lorena i Vincent Burns; i szwagierka Stella Betsa.

Życzenia Bear Marsha, w sobotę 7 sierpnia 2021 r. o 18:00 odbędzie się święto życia w domu jej córki przy 7248 Wildwood Drive w Brookfield.

Rodzina i przyjaciele mogą przesyłać wyrazy współczucia, odwiedzając stronę www.lanefuneralhomes.com.

(uwaga specjalna)

READ  Kenia: Drużyna sztafetowa wybiera główne lekcje w Polsce

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment