Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marki kosmetyczne z konfigurowalnymi pakietami

Produkty kosmetyczne
(© paulynn – stock.adobe.com)

Wszystko w tobie jest wyjątkowe. Jasne, łączy nas kilka wspólnych cech. Mieszkamy, gdzie robimy zakupy, co oglądamy na Netflix – ale nikt na Ziemi nie jest taki jak Ty. Nikt nie ma takiego samego połączenia skóry, włosów, oczu, stylu czy wizji. Po co więc zadowalać się kosmetykami przeznaczonymi dla odbiorców?

Nie chciałbyś, aby cała szafa była wstępnie wybrana z foremkami do ciastek, które nie szanują Twojego stylu. Dlatego nie ma powodu, aby kupować kosmetyki w ten sposób. Jest rok 2021, a do wyboru nie brakuje czystych marek kosmetycznych.

Istnieją szczegółowe i odpowiedzialne opcje, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z urodą, od makijażu i pielęgnacji skóry po szampony, odżywki i produkty do stylizacji. Jesteś indywidualnością i zasługujesz na piękno i dbałość o siebie. Przyjrzyjmy się czterem markom kosmetycznym, które oferują spersonalizowane pakiety z naprawdę dobrymi produktami, które chciałbyś zamówić kilka miesięcy temu.

# 1 Wędrujące piękno

Niezwykle czyste piękno, wędrowny Oferuje pakiety zawierające czyste produkty, które są wolne od okrucieństwa i zawsze wolne od parabenów, ftalanów, siarczanów, olejów mineralnych i syntetycznych zapachów. Ich produkty obejmują kosmetyki i pielęgnację skóry oraz niezbędne narzędzia do makijażu wykonane ze składników pochodzenia światowego, które działają na skórę.

Divya Gugnani i Lindsay Ellingson, współzałożycielki Wander, to dwie zapracowane mamy, które postanowiły tworzyć produkty wielozadaniowe na własnej skórze. Dzięki temu możesz nie tylko zaprojektować swój własny kompletny pakiet kosmetyczny, wybierając spośród pełnowymiarowych produktów do twarzy, oczu, ust i policzków, ale każdy produkt jest sam w sobie wszechstronny. Oznacza to, że niestandardowy pakiet kosmetyczny Wanderer pozwala zrobić więcej za mniej.

READ  Metallica dostaje swój własny gramofon Pro-Jecta z motywem metalowym, a ja będę z tobą walczył o jeden

# 2 Tarta – Naturalne materiały o wysokiej wydajności

Kolejną znakomitą firmą kosmetyczną, która stawia na czyste składniki, jest Tatar. Ta założona przez kobiety firma wykorzystuje mieszankę składników pochodzenia naturalnego i innych składników do tworzenia produktów do makijażu i pielęgnacji skóry.

Aby uzyskać niestandardowy wygląd oczu, wypróbuj zestaw cieni do powiek Pop, drop & prowl Tarte, który pozwala stworzyć własną, niepowtarzalną paletę cieni do powiek. Wybierz spośród dwudziestu dwóch różnych kolorów o wysokiej zawartości pigmentu, aby stworzyć paletę, która idealnie do Ciebie pasuje.

# 3 Proza

Jeśli szukasz spersonalizowanej pielęgnacji włosów, nie szukaj dalej niż rozproszenie. Tworzą własną gamę różnych szamponów i odżywek dla każdego klienta. Założona we Francji i prowadzona z Brooklynu firma Prose produkuje zindywidualizowane formuły szamponów i odżywek, dostosowane do potrzeb Twoich włosów. Proza wierzy, że „Indywidualizacja rzeczy to jedyny sposób, aby dać każdemu najlepsze indywidualne rezultaty”.

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego stylu życia, Twoich włosów i tego, jak je stylizować, korzystając z krótkiej, automatycznej usługi doradczej Prose. Wykorzystają podane przez Ciebie informacje, aby stworzyć indywidualną formułę szamponu i odżywki dla Twoich włosów.

# 4 Pacifica

Pacifica to w 100% wegańska firma kosmetyczna wolna od okrucieństwa, która szczyci się tworzeniem produktów ze współczuciem. Pacifica uważa, że ​​nie powinieneś wybierać między produktami, które działają, a produktami, które są dobre dla Ciebie i środowiska.

Twój domowy zestaw do pielęgnacji pozwala wybrać trzy ulubione odcienie spośród 21 różnych lakierów Plant Magic. Te pasty są wykonane ze składników pochodzenia biologicznego, a 80% ich formuły pochodzi z odnawialnej biomasy roślinnej. Każdy lakier zawiera bogatą w minerały bio-ceramikę. Aby uzyskać indywidualny wygląd paznokci, zakończ swoją kolekcję, dodając lakier bazowy i żywy brokat lub wybrany przez siebie przezroczysty top.

READ  Aktorka Ola Dąbrowska w „Liście Schindlera” pomaga ukraińskim cywilom uciec przed wojną

Po co zadowalać się nudnymi, masowo produkowanymi drogeryjnymi zestawami do makijażu ze szkodliwymi dodatkami chemicznymi z tymi wszystkimi konfigurowalnymi opcjami? Prosta odpowiedź brzmi: nie powinieneś. Powinieneś wybrać takie marki, które pozwolą ci dostosować rutynę pielęgnacyjną, tworząc unikalne pakiety produktów, które pasują do twoich różnych potrzeb, pragnień i pragnień, jednocześnie troszcząc się o ciebie i planetę.