Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marka Co-Living otwiera drugą przestrzeń w Londynie w Earlsfield

Marka colivingowa, która chce zmienić oblicze wynajmu, otwiera swoją drugą przestrzeń w Londynie w Earlsfield.

Budynek Sunday Mills, który ma zostać ukończony we wrześniu i otwarty dla najemców w październiku, znajduje się nad rzeką przy SW18 i jest drugim obiektem tej marki. o ludzie Katalog współistnienia w Londynie.

Witryna będzie zawierać taras na dachu z 360-stopniowym widokiem na Londyn, ogromną przestrzeń coworkingową, wysokiej jakości wspólną kuchnię, siłownię, salę kinową, salon, restaurację i bar na miejscu, aby cieszyć się wspólnymi mieszkańcami.

Paul Naylor, dyrektor zarządzający Sunday Mills, powiedział: „Uruchomienie Sunday Mills w Earlsfield to ekscytujący kolejny krok w podróży Folk, ponieważ nadal oferujemy bezproblemowe co-living w Londynie.

„Ponieważ nasza marka ewoluowała w ciągu ostatnich kilku miesięcy, byliśmy w stanie dopracować naszą ofertę, biorąc najlepsze elementy wspólnego życia i łącząc je z najnowszymi innowacyjnymi projektami i technologią, aby wprowadzić na rynek Sunday Mills.

„Doskonale zrównoważyliśmy przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną, współpracując z architektami i umieszczając budynek nad rzeką, i jesteśmy naprawdę podekscytowani, że nasi pierwsi mieszkańcy zarejestrują się i wprowadzą jeszcze w tym roku!”

Budynek jest zaprojektowany wokół podstawowych filarów społeczności i komunikacji Folk, zachęcając do interakcji społecznych i tworzenia nowych przyjaźni i relacji.

Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań z najemcami i po uruchomieniu na początku tego roku pierwszej przestrzeni colivingowej marki w Harrow, Falk zamierza zrewolucjonizować rynek wynajmu poprzez usunięcie tradycyjnych problemów, z którymi borykają się najemcy, takich jak nędzne zakwaterowanie, brak miejsca na zewnątrz lub miejsca do pracy. Strona główna, tym wyższy koszt rachunków.

Folk oferuje cenę studia w wysokości 1479 funtów miesięcznie, obejmującą nie tylko dostęp do wszystkich wydarzeń i części wspólnych, w tym siłownię, kino i przestrzeń coworkingową, ale także pokrycie wszystkich rachunków, eliminując obawy związane z wysokimi kosztami, z jakimi wiele osób boryka się w klimat Obecny.

READ  Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba, który poluje na kosmitów, dokonał pierwszego zaskakującego przełomu, jednocześnie „znacząco” przedłużając swoje życie

Folk powiedział również, że 35% kawalerek w Sunday Mills jest zarezerwowanych jako niedrogie mieszkania, a studia zaczynają się od zaledwie 182 funtów tygodniowo dla najemców, którzy tego najbardziej potrzebują.

Ośmiopiętrowy budynek zawiera 315 prywatnych studiów i wspólną przestrzeń, w której mieszkańcy mogą się spotykać, gotować, spotykać się, ćwiczyć i relaksować.

W budynku z widokiem na rzekę powstanie również koncepcja food court, oferująca różne rodzaje kuchni, zarówno dla popularnych, jak i lokalnych mieszkańców Earlsfield.

Witryna znajduje się zaledwie cztery minuty spacerem od stacji kolejowej Earlsfield, z której mieszkańcy mogą wskoczyć do pociągu do centrum Londynu w 15 minut.

Ponadto Falk zobowiązał się do przekazania 1% zysku operacyjnego netto organizacjom charytatywnym i lokalnym w okolicy, a także do zasilania budynku odnawialnymi źródłami energii.