Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mario Becchia 1932-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Mario Becchia 1932-2023 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – Mario „Mutz” Bequia, lat 90, zmarł spokojnie wczesnym rankiem w sobotę 25 marca 2023 r. w swoim domu w Polsce.

Mario, którego pieszczotliwie nazywano „Mutz”, urodził się 6 kwietnia 1932 roku w dzielnicy Smoky Hollow w Youngstown jako syn Batisty i Włocha Ferrocchio Pecchia.

Jego rodzina przeniosła się do wschodniej części Youngstown po jego urodzeniu. Mario i jego rodzeństwo dorastali na East Side i to tutaj Mario ożenił się i założył rodzinę. Ukończył East High School w 1949 roku, a później uczęszczał do Youngstown College i Ohio University.

Służył w armii podczas wojny koreańskiej.

Był strażakiem w Straży Pożarnej w Youngstown, gdzie przeszedł na emeryturę jako kapitan w 1987 roku. W 1989 roku założył własną firmę zajmującą się usługami przeciwpożarowymi ConMar i przeszedł na emeryturę w 2006 roku.

Mutz był członkiem Kościoła Niepokalanego Poczęcia i był bardzo aktywny w obszarze Youngstown Cursillo.

Poznał miłość swojego życia, Concettę Isoldi, którą poślubił w 1955 roku. Poprzedziła go śmierć 11 maja 2012 roku.

Dziedzictwem Mario i Concetty była wiara i rodzina – wszystko, co robił, było związane z rodziną.

Wyjeżdża, aby uczcić pamięć swoich córek Valerie (Tony) Mussolino z Columbus i Moniki (Dave) Gessler, z którymi tworzy swój dom w Polsce; synowa Margaret Peccia z Boardman; Jego czwórka dzieci, Mark (Karen) Pecchia z Austintown, Michael (Karen) Pecchia z Boardman, Matthew (Susan) Pecchia z Canfield i Vince (Debbie) Pecchia z Boardman. Pozostawia również 28 wnuków, Mario (Shannon), Marco (Cara), Mara (Doug), Marissa (Marcus), Tara (Bill), Anthony (Alyssa), Talia, Santino, Diana (Josh), Mark (Julie), Daniel (John), Michael (Tiffany), Kara (Johnny), John, Natalie, Matthew (Lindsay), Jake, Luke, Noah, Madison (Corey), Montana (Dante), Maisie, David, Dean, Vincent (Natalie) i Dominika Antoniego i Marii; i 27 prawnuków.

Mario pozostawia również siostrę Annette (Anthony) Cardone z Florydy i brata Cosmo (Fran) Pecchia z Boardman. i szwagierka, Teresa LaGamba z Boardman.

READ  Pleska pokonuje dwa kolejne wybiegi w domu | Wiadomości, sport, praca

Oprócz żony śmierć poprzedził jego syn Mario. oraz dwie siostry, Bambina Petrola i Teresa Di Gaetano.

Rodzina chciałaby podziękować za troskliwą opiekę medyczną zapewnioną ostatnio Mario przez jego synową, Debbie Becchia. Bez tego jego opieka domowa nie byłaby możliwa.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w sobotę 1 kwietnia 2023 r. o godzinie 10.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Parafia Angela Mercy w Youngstown.

Przyjaciele mogą dzwonić w piątek od 16:00 do 19:00 w Higgins-Reardon Funeral Homes, Boardman-Canfield Chapel, 3701 Starr’s Center Drive, Canfield, Ohio.

Rodzina prosi, aby honory materialne przybrały formę datków na misję ratunkową ku pamięci pana Bequii.

Zobacz ten hołd i wyślij kondolencje na www.higgins-reardon.com

(specjalne zawiadomienie)