Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Margot Robbie nosiła ten różowy lakier do paznokci za 10 USD, a kupujący nazywają go „nowym ulubionym latem”

Margot Robbie nosiła ten różowy lakier do paznokci za 10 USD, a kupujący nazywają go „nowym ulubionym latem”


Jeśli kupisz niezależnie oceniony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Nie jest tajemnicą, że to lato Barbie. Ikona popkultury przejmuje władzę dosłownie Wszystko, od wirusowego trendu w modzie ukuty „Barbicure” niezliczony Współpraca z marką. Po wielu oczekiwaniach, lalka Barbie film W końcu premiera w ten piątek, 21 lipca w kinach na całym świecie. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać różową estetykę, ale tak naprawdę nie chcesz podejmować wszystkich wysiłków, znamy idealny przedmiot. że to Lakier do paznokci Baby Pink 10 USD To jest zatwierdzone przez Barbie.

Więcej od SheKnows

Dzisiejsze najlepsze oferty

Według manicure celebrytki Post Toma Pachka na InstagramieI lalka Barbie gwiazda Margot Robbie nosić Vanity First od Essie Na letnie wydanie Vogue’a 2023. Możesz więc zrobić manicure inspirowany Barbie w domu. Jeśli żyłeś dla bardziej klasycznych, polskich kolorów, gwarantujemy, że ten jednolity róż będzie Twoim nowym ulubieńcem. Bez wątpienia, Najpierw próżność To kolor paznokci, który nigdy nie wyjdzie z mody. Elegancki i wszechstronny odcień można nosić przez cały rok i z łatwością podniesie każdy wygląd. Jeden z recenzentów powiedział nawet, że jest to „zawsze, gdy potrzebujesz zwiększenia pewności siebie”.

Lakier do paznokci Essie Vanity First

Najpierw łatwa próżność

cena: 10 $

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Kup Teraz

Jeśli chodzi o jakość, nie można jej pokonać Wyniki salonu Essie. Jego pędzelek zapewnia łatwą, szybką i równomierną aplikację na paznokciach. Podczas gdy jego formuła zapewnia błyszczący połysk, który wygląda dobrze z każdą warstwą.

Jeden z recenzentów powiedział: „To jedyny lakier, jaki znalazłem, który faktycznie trwa i nie łuszczy się ani nie ściera, zwłaszcza gdy jeden palec lekko zachodzi na drugi”.

READ  Cięcia w Viaplay mogą być początkiem trudnych czasów dla sprzedaży praw do mediów sportowych

Nic dziwnego, dlaczego tak wielu celebrytów, takich jak Jennifer Aniston, ma Kate Middleton Podziwiają tysiące odcieni tej marki. A jeśli zapytasz nas, Esej Vanity Fair To naprawdę wymarzony wygląd każdej Barbie. Więc działaj szybko, jeśli chcesz mieć nieskazitelny różowy manicure, jak Margot Robbie aka Barbie. zmierzać do UltaI BramkaI Amazonka Aby złapać błyszczący róż, dopóki jest jeszcze w magazynie.

Przed wyjazdem obejrzyj pokaz slajdów poniżej

Więcej gorących ofert od SheKnows

Najlepsze z SheKnows

Zapisz się do Biuletyn SheKnows.
Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.