Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Margie Arditi 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca

Margie Tedesco Arditi zmarła w Hospice House w piątek, 11 listopada 2021 r., w wieku 93 lat z powodu komplikacji związanych z COVID-19.

Urodziła się 21 sierpnia 1928 w Youngstown jako córka Felixa i Carmelo Tedesco. Dorastała na Superior Street, w północnej części Youngstown, gdzie w młodości prowadziła mały sklepik rodziców znany w Brier Hill jako „Mały Sklep z Cukierkami”.

Margie ukończyła szkołę reńską w 1947 roku i ukończyła zaliczenia przed jej klasą. Była honorową uczennicą.

Wyszła za mąż za swojego sąsiada, Donalda Arditi, 6 stycznia 1951 roku, aż do jego śmierci w wieku 72 lat 1 stycznia 2000 roku.

Margie była długoletnią członkinią kościoła św. Karola w Boardman, gdzie brała udział w klubach ogrodniczych i karcianych. wiernie uczęszczał do kościoła; A kiedy nie mogła oglądać katolickich nabożeństw w telewizji i dostała komunię w swoim domu. Przeszedłem na emeryturę z Boardman Schools jako pracownik stołówki. Zajmowała stanowiska kierownicze w Grants i Mother to Be Shop w centrum handlowym.

Zostawiła czworo swoich dzieci, Marilyn (Arditi) Burns, Dennisa (Arditi) Vizenta i bliźniaków, Don Arditi i Bonnie Arditi, wszystkich mieszkańców Doliny Mahoning; Wnuki Jason Burns, Heather (Gary) Johnson i Tom Vicente Jr. mieszkają w Karolinie. Zostawiła też wiele siostrzenic, siostrzeńców i chłopców, z którymi ma szczególny związek. Przez lata byli jej lojalni i oddani. Szczególnie bliska była jej siostrzenica i siostrzeniec Richard i Marie Catalin, którym rodzina pragnie wyrazić szczerą wdzięczność za stworzenie wielu znaczących wspomnień.

Oprócz rodziców i męża, Don Arditi, Margie poprzedziły śmierć siostry Felice Tedesco Catalin i Rose Tedesco; brat Frankie Tedesco; i jego wnuka Christophera Burnsa.

Wszyscy będą pamiętać Margie za jej jasny i ciepły uśmiech. Znana jest z tego, że wyciąga ręce i trzyma ręce ludzi, którzy przechodzą obok, tylko po to, by z nimi porozmawiać. Zostanie zapamiętana z miłości do dzieci i cudownego związku ze swoim dużym psem Peanut.

READ  Wojna z Rosją może spowodować dalszy wzrost cen samochodów i niedobory | Wiadomości, sport, praca

„Będziemy dumną z tego, że jest krawcową własnoręcznie wykonaną i szyła dla członków rodziny wiele ubrań, płaszczy, zasłon itp. Nasza rodzinna tradycja była Niedzielny obiad o drugiej i możesz spodziewać się telefonu, jeśli się za późno. Zawsze można ją znaleźć w kuchni gotującej i pieczącej dla swojej rodziny. Pewnie otrzymała skinienie głowy od Marthy Stewart za klopsiki.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o darowizny pieniężne na pamiątkę Margie na rzecz kościoła św. Karola, 7345 Westview Drive, Boardman, Ohio 44512; Hospicjum, 9803 Sharrott Road, Polska, OH 44514; Lub do szpitala i ambulatorium Glenbeigh, 2863 OH-45, Rock Creek, OH 44084.

Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się we wtorek 16 listopada 2021 r. o godz. 10.00 w kościele św. Karola Boromeusza w Boardman, kierowanego przez wielebnego Philipa Rogersa.

Przyjaciele mogą dzwonić od 9 do 9:45 we wtorek 16 listopada 2021 r. przed mszą w kościele.

Aranżacje zostały zlecone do profesjonalnej opieki Rossi Brothers i Lellio Funeral Home, 4442 South Ave. , Boardman.

Rodzina z szacunkiem prosi o noszenie masek na godziny wezwania i mszy.

Kondolencje można przesłać rodzinie za pomocą wiadomości tekstowej, telefonu, karty współczucia lub odwiedzając Księgę Pamięci na stronie www.rossifunerals.com.

(uwaga specjalna)