Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Margaret Tompkins 1933-2021 | Wiadomości, sport, praca

Gerard-Margaret „Peggy” Tompkins, 88 lat, zmarł we wtorek 14 grudnia 2021 r.

Peggy urodziła się w piękny jesienny dzień 17 października 1933 roku w Youngstown. Była moją pierwszą córeczką. Joseph i Betty Johnson Modarelli.

Peggy była absolwentką Liberty High School, a później ukończyła Stevens College w Columbii w stanie Missouri, gdzie poznała swojego męża, Warrena Dreschera.

Peggy później pracowała jako asystentka prawna swojego ojca, Atti. Joseph Modarelli w centrum Youngstown. po ati. Po śmierci Modarelliego, Peggy została koordynatorem wolontariuszy w Northside Hospital, a następnie przeniosła się do działu dokumentacji medycznej w Southside Hospital, gdzie przeszła na emeryturę w 1994 roku. Peggy później poślubiła miłość swojego życia, Jacka „Peppera” Tompkinsa, 2 września 1988 roku , który był Jej stałym towarzyszem i najlepszym przyjacielem aż do śmierci 17 października 1998 roku.

Jako zapalona ogrodniczka, Peggy lubiła podróżować i była oddaną wyznawczynią Chrystusa, która przez 60 lat uczęszczała do Pierwszego Kościoła Prezbiteriańskiego w Youngstown. Była oddaną i kochającą matką dla swojej rodziny i lubiła spędzać czas z wieloma przyjaciółmi.

Peggy przeżyła jej kochająca córka Kristen (Kenny) Ward z Pacific Grove w Kalifornii; jej oddany syn, Warren „Pete” Dresser z Louisville; jej zięć Sheila (Drescher) Torango; Ona i jej siostra Julie (Bill) Costas z Canfield i Joanie Saunders z Carrie opuścili także sześcioro wnucząt NC Peggy, Andy (Brian) Wheeler, Cella Grant, Robin (Kurt) Rossman, Chris (Maria) Brunner, Amanda (Morris) Faraj i Amber (Dennis).) Kirsch; I siedmioro pięknych wnucząt: Rina, Camille, Ava, Alina, Max, Natalia i Theo.

Oprócz rodziców i męża śmierć poprzedziła jej córka Cathy Drescher. Jej dwóch synów, Michael Drescher i William Drescher. i jej synowie, Tom i Joe Tompkins.

Nabożeństwo pogrzebowe Peggy odbędzie się we wtorek 21 grudnia 2021 r. o godzinie 17:00 w First Presbyterian Church of Youngstown, 201 Wick Ave. Godziny kontaktu będą odbywać się na godzinę przed nabożeństwem w kościele.

READ  Samuel W. Palmeti | Wiadomości, sport, praca

Rodzina pragnie wyrazić wdzięczność opiekunom Peggy, Kim, Maddie, Liz, Debbie i Mariah z Hospicjum Crossroads.

Datki na rzecz Peggy’s Memory mogą być dokonywane na twoją ulubioną organizację charytatywną.

Aranżacje wykonała firma Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel.

(uwaga specjalna)