sport

Marcella M Hosbodar 1927-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Marcela M. Hospodar, 93 lata, z Ford, Pensylwania, zmarła 2 sierpnia 2021 r. w Hospicjum w Polsce.

Marcela urodziła się 15 października 1927 r. w Delancey w Pensylwanii jako córka Alexa i Anny Stefancików Lazorcaków.

Była pracownikiem w Big River i Season All.

Marcella był pobożnym katolikiem i członkiem ukraińskiego kościoła Mariackiego w Ford City w Pensylwanii oraz bizantyjskiego kościoła katolickiego św. Michała w Campbell.

Była doskonałą kucharką i pomagała robić pyrohis w kościele. Lubiła spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami i prawnukami.

Marcella wyjeżdża, by pielęgnować swoich dwóch synów, Davida (Annette) hospodarza Polski i Richa (Cindy) hospoda Ford City w Pensylwanii; czworo wnucząt: Lindsey, Lacey, Jeremy i Joshua; oraz sześcioro prawnuków, Clayton, Max, Joshua, Elliot, Brill i Carson.

Jej śmierć poprzedził jej mąż Paul Hospodar, który zmarł 7 stycznia 2009 r., oraz dwaj bracia Fred i Francis Lazorcakowie.

Wizyta będzie miała miejsce w godzinach 14-16 i 19-21 w środę, 4 sierpnia 2021 r., w Mantini Funeral Home, Inc. , 701 Szósta Aleja. Ford City, Pa. , z usługą Parastas o 19:00

Nabożeństwo modlitewne odbędzie się w czwartek 5 sierpnia 2021 r. o godz. 9.30 w domu pogrzebowym, a następnie nabożeństwo Boskiej Liturgii o godz. . , z księdzem Johnem Gribekiem i księdzem Kevinem Marksem.

Pochówek odbędzie się na ukraińskim Cmentarzu Mariackim.

(uwaga specjalna)

READ  Bliższe spojrzenie na międzynarodową rekrutację nowego trenera UA Tommy'ego Lloyda

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment