Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marcella M Hosbodar 1927-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Marcela M. Hospodar, 93 lata, z Ford, Pensylwania, zmarła 2 sierpnia 2021 r. w Hospicjum w Polsce.

Marcela urodziła się 15 października 1927 r. w Delancey w Pensylwanii jako córka Alexa i Anny Stefancików Lazorcaków.

Była pracownikiem w Big River i Season All.

Marcella był pobożnym katolikiem i członkiem ukraińskiego kościoła Mariackiego w Ford City w Pensylwanii oraz bizantyjskiego kościoła katolickiego św. Michała w Campbell.

Była doskonałą kucharką i pomagała robić pyrohis w kościele. Lubiła spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami i prawnukami.

Marcella wyjeżdża, by pielęgnować swoich dwóch synów, Davida (Annette) hospodarza Polski i Richa (Cindy) hospoda Ford City w Pensylwanii; czworo wnucząt: Lindsey, Lacey, Jeremy i Joshua; oraz sześcioro prawnuków, Clayton, Max, Joshua, Elliot, Brill i Carson.

Jej śmierć poprzedził jej mąż Paul Hospodar, który zmarł 7 stycznia 2009 r., oraz dwaj bracia Fred i Francis Lazorcakowie.

Wizyta będzie miała miejsce w godzinach 14-16 i 19-21 w środę, 4 sierpnia 2021 r., w Mantini Funeral Home, Inc. , 701 Szósta Aleja. Ford City, Pa. , z usługą Parastas o 19:00

Nabożeństwo modlitewne odbędzie się w czwartek 5 sierpnia 2021 r. o godz. 9.30 w domu pogrzebowym, a następnie nabożeństwo Boskiej Liturgii o godz. . , z księdzem Johnem Gribekiem i księdzem Kevinem Marksem.

Pochówek odbędzie się na ukraińskim Cmentarzu Mariackim.

(uwaga specjalna)

READ  Polska przestanie dostarczać broń Ukrainie w miarę eskalacji sporu o zboża