Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marcel Jacobs przegapi oczekiwany wyścig z Fredem Curleyem

Marcel Jacobs przegapi oczekiwany wyścig z Fredem Curleyem

Mistrz olimpijski na 100 m Marcela Jacobsa Włoska drużyna opuści dwa pierwsze zaplanowane wyścigi z mistrzem świata na 100 metrów Freda Curleyaktóry wycofał się przed niedzielnym spotkaniem Diamentowej Ligi w Rabacie w Maroku z powodu łagodnego rwy kulszowej.

Jacobs i Curley nadal mają spotkać się ponownie twarzą w twarz na spotkaniu Diamentowej Ligi we Florencji we Włoszech, 2 czerwca, jeśli leczenie Jacobsa rozwiąże problem na czas.

Ostatni raz mistrz olimpijski świata i mistrz świata w biegu na 100 m mężczyzn spotkali się w finale Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Usaina Bolta I Johanna Blake’a. Od 2013 do 2017 roku Bolt posiadał oba tytuły, a następnie przeszedł na emeryturę w 2017 roku, pozostając mistrzem olimpijskim, aż do zdenerwowanego zwycięstwa Jacobsa w Tokio, gdzie Curley zabrał do domu srebro.

Potem Jacobs przegapił większość zeszłego sezonu, w tym World Series, z powodu problemów zdrowotnych.

Największą konkurencją Curleya w niedzielę będzie jego kolega z Ameryki Trayvona Brumellabrązowy medalista świata i Kenijczyk Ferdynand UmañalaNajszybszy człowiek świata w tym roku, z czasem 9,84 sekundy.

Niedzielne spotkanie jest transmitowane na żywo w CNBC, NBCSports.com/live, aplikacji NBC Sports i paw 2-4 po południu czasu wschodniego.

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!

READ  WTA Tour: Anna Bogdan w pierwszym finale w Polsce