Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mansfield Stallwarts uhonorowane za „dokładanie wszelkich starań”, aby pomóc innym

Mansfield Stallwarts uhonorowane za „dokładanie wszelkich starań”, aby pomóc innym

Jeff Waller jest laureatem prestiżowego stypendium Paula Harrisa.

Jeff Waller został nagrodzony prestiżowym Paul Harris Fellowship przez Mansfield Rotary na swoim ostatnim spotkaniu w Mansfield Museum we wtorek wieczorem (8 listopada).

Pan Waller jest dobrze znany w okolicy ze swojej roli dyrektora ds. usług rekreacyjnych w radzie hrabstwa w połowie lat osiemdziesiątych, wcześniej piastując podobne stanowisko w samorządzie lokalnym Ipswich.

W czasie swojej kadencji w radzie okręgu, Jeff odegrał ważną rolę we wprowadzaniu ważnych wydarzeń do dzielnicy – ​​w tym The Mansfield Show, który odbywał się przez pięć lat pod koniec lat 80-tych.

David Edwards otrzymał prestiżowe stypendium Paula Harrisa na Charter Night 94 w Mansfield Rotary w Hostess Restaurant w Sookholme.

Jeff, były członek Mansfield Rotary, również pomógł zrealizować wielki zamach stanu dla miasta i umieścić go na mapie świata, kiedy odwiedził uczestniczki Miss World Mansfield na jednodniową sesję zdjęciową i magiczny lunch z 400 gośćmi w Civic Center poprowadzi Julia Morley, prezes organizacji Miss World.

W przemówieniu do Rotarian przed prezentacją prezydent Karen Johnson, Rotarian Stewart Rickersey złożył hołd swojemu przyjacielowi.

Powiedział: „Po raz pierwszy spotkałem Jeffa, kiedy przeniósł się do Mansfield z Ipswich, aby zostać dyrektorem usług rekreacyjnych Rady Hrabstwa Mansfield w połowie lat 80-tych.

Wcześniej pełnił podobną rolę w Ipswich, a wcześniej w RAF jako instruktor treningu fizycznego, gdzie poznał swoją żonę Iris, WAF i podróżowali z RAF po całym świecie.

„W czasie, gdy byłem dyrektorem generalnym w Czadzie, a wraz z Ronem Kirkiem, ówczesnym dyrektorem generalnym browaru, pracowaliśmy razem z Jeffem przy wprowadzaniu ważnych wydarzeń do Mansfield. Jeff kultywował kontakty biznesowe z doskonałym skutkiem.

Czytaj więcej

Poseł z Mansfield dołącza do społeczności na „Poranek refleksji”, gdy miasto Remeberan świętuje…

Jeff i Iris, którzy niestety zmarli w lipcu, przenieśli się do Honiton w Devon po przejściu na emeryturę z Rady Okręgowej, gdzie został sekretarzem Rotary Honiton.

Para wróciła później do Mansfield, aby być bliżej swoich dwóch synów i wnuków, a ze względu na swoje zaplecze sportowe i rekreacyjne, został przedstawicielem East Midlands Sports of England i w tym charakterze zorganizował kilka zbiórek pieniędzy.

Jeff jest również członkiem klubu Armchair Club w Mansfield, gdzie pomógł zebrać prawie 300 000 funtów na wsparcie lokalnych sportowców, kobiet, organizacji sportowych i klubów, a przez sześć lat był prezesem Mansfield District Leisure Trust, zanim ustąpił w zeszłym roku .

Tymczasem David Edwards otrzymał również prestiżowe stypendium Paula Harrisa na Charter Night 94 w Mansfield Rotary w Hostess Restaurant w Sookholme.

David od dziesięciu lat jest Samarytaninem i jest dobrze znaną postacią wśród lokalnych społeczności organizujących dla nich podróże.

Pracował również jako fotograf przy corocznym Konkursie Talentów Junior Showtime dla Mansfield Rotary od ponad 25 lat – coś, co zrobił „z głębi serca”.

Prezentując stypendium, Rotarian Paul Bacon powiedział: „Jest naprawdę wyjątkową osobą godną stypendium Paula Harrisa.

Dave jest przyjacielem Mansfield Rotary. Jest fotografem dla Junior Showtime oraz innych funkcji i wydarzeń, które pełnimy – i robi to wszystko z życzliwości swojego serca.

„Robi coś dla innych z taką hojnością i życzliwością, ponieważ jest taką osobą.

Organizuje również bezpłatne podróże dla wielu osób. To jak prywatne, niefinansowane biuro podróży dla kilku starszych grup, spacerów i tańca oraz polskiego klubu – dla którego nauczył się języka polskiego.

Wśród byłych stypendystów Paula Harrisa są Rebecca Adlington z Mansfield, która zdobyła dwa złote medale w pływaniu na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, oraz Pamela Cook, założycielka cieszącego się międzynarodowym uznaniem chóru Cantamos.