Economy

ManiMe Nail Naklejka Manicure Recenzja

Manicure był częścią mojego życia „przed”: zanim miałam dzieci, przed pandemią zamknięto salony paznokci, zanim dowiedziałam się o wątpliwych toksycznych składnikach lakieru do paznokci. Tak mocno przeklinałam manicure Ale potem mój kanał na Instagramie zaczął zapełniać się projektami zdobienia paznokci, które chciałem wypróbować. Potem koleżanka mojej mamy pojawiła się w kręgu pick-upów z gładkimi, błyszczącymi paznokciami i poczułam kolejny ból. Kiedy zapytałem ją, gdzie projektuje paznokcie, uderzyła mnie: to były naklejki.

Tak, naklejki. Co oznacza: nie jest potrzebna wycieczka do salonu. Nie ma potrzeby stosowania silnie dymiącego lakieru do paznokci do pielęgnacji paznokci. Bez bałaganu w usuwaniu. A rezultaty wyglądały jak manicure żelowy. Byłem zaintrygowany.

Po wyszukaniu na Instagramie znalazłem manime, kalifornijski startup założony przez Jooyeon Song i Davida Miro Llopisa, którzy poznali i rozwinęli ideę firmy w Stanford Business School. To zdecydowanie nie są zwykłe naklejki na paznokcie, które odpadają po kilku godzinach i wyglądają tragicznie na podróbki. Zamiast tego ManiMe tworzy niestandardowe „rolki” żelu, które dokładnie dopasowują się do kształtu łożyska paznokcia przy użyciu technologii modelowania 3D.

Po raz kolejny byłem zaintrygowany. Pobrałem aplikację i postanowiłem spróbować. Aby zdobyć moje naklejki, robię pięć zdjęć pod różnymi kątami palców na karcie kredytowej, która jest przechowywana w aktach dla wszystkich przyszłych zamówień. (FYI, możesz również zrobić to dla palców u stóp i zdobyć naklejki pedicure.) Następnie zabawna część: przewiń wszystkie opcje projektowania – w tym jednolite kolory w klasycznych odcieniach i odcieniach chwili (zakurzony róż, nastrojowy błękit), a także wyrafinowane stylizacje z limitowanej edycji stworzone przez wpływowych estetyków, takich jak Mi Kwajira I Kia Stewart.

Chętnie złożyłem zamówienie, a trzy dni później dotarła do mnie paczka. Instrukcje były dość proste dla początkujących: odklej naklejki z papieru, przyklej je od podstawy paznokcia i wygładzaj aż do krawędzi, a następnie wytnij nadmiar naklejki i odklej. To wymaga trochę praktyki, ale w ciągu 20 minut miałam coś, co wyglądało jak pomalowany salonowo manicure żelowy, ozdobiony maleńkimi kwiatowymi bukietami narysowanymi przez słynnego stylistę paznokci. Hang Nguyen (Znany również jako (Umieść tweeta). W przeciwieństwie do żelu do manicure salonowego, ten produkt w ogóle nie wymaga czasu schnięcia. Ceny zaczynają się od 15 dolarów – ułamek tego, co zapłacisz za pracę zawodową. Osoby dokonujące zakupów po raz pierwszy otrzymują również 20% zniżki na pierwsze zamówienie, a zestawy oferują jeszcze więcej rabatów (więcej na ten temat poniżej).

Będę jednak szczery, sceptycznie podchodziłem do tego, jak długo te naklejki na paznokcie wytrzymają, ponieważ jestem twardy dla moich rąk: używam paznokci do otwierania pojemników i spędzam dużo czasu na zmywaniu naczyń i wpadaniu w brud (dosłownie) palcami. Ale naklejki cudem pozostały nienaruszone i nie łuszczyły się ani nie łuszczyły przez około trzy tygodnie. A jeśli zepsujesz aplikację lub zaczniesz zauważać zużycie, arkusz do manicure zawiera pięć zapasowych naklejek, dzięki czemu możesz je wymieniać i wymieniać w razie potrzeby.

Kiedy będziesz gotowy do usunięcia naklejek, po prostu je odklej. Otóż ​​to. Nie miałem żadnych uszkodzeń ani lepkich pozostałości. Aby moja grzywa trwała dłużej, nauczyłam się kilku sztuczek. Możesz nałożyć warstwę bazową, która nada naklejkom dodatkową przyczepność, odciąć nadmiar cęgami do paznokci (które, jak odkryłem, tworzą bardziej subtelny kontur niż wypełniacz) i uszczelnić pod końcami warstwą wierzchnią jako dodatkowe miejsce do przechowywania, aby zapobiec niczemu od poluzowania wolnych krawędzi naklejek.

Zamiast kupować pojedyncze arkusze ManiMe (i płacić za wysyłkę za każdym razem), teraz kupuję pasek— Gotowe zestawy, które łączą wiele arkuszy naklejek i innych niezbędnych akcesoriów (takich jak obcinacz do paznokci, warstwa wierzchnia i pisaki do skórek) ze zniżką.

Po latach gołych, matowych paznokci lubię myśleć, że wyglądam na bardziej zadbaną i wypolerowaną, teraz, gdy odkryłam świat ManiMe. Bardzo miłe są też komplementy „Och, kocham twoje paznokcie”, do czego przywykłam pijąc kawę. A kiedy szkolny obieg zostanie wznowiony tej jesieni, powiedzmy, że masz to.

spłacać Moje Strona internetowa Lub niektóre z moich innych prac Tutaj. Wyślij mi bezpieczną wskazówkę.

READ  Oto, po co będą żyć rynki: Odliczanie do świąt

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment