Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mamy nadzieję, że Radiant Silvergun wkrótce powróci do północnoamerykańskiego sklepu internetowego Switch

Modernizacja [Mon 19th Sep, 2022 09:20]: Wydawca Live Wire udostępnił aktualizację dotyczącą zniknięcia Radiant Silvergun z północnoamerykańskiego eShopu.

Firma stwierdziła, że ​​gra została usunięta z cyfrowych witryn sklepowych, ponieważ „zmieniła się ocena produktu”, co jest podobne do tego, co stało się z Mushihimesama w zeszłym roku. Live Wire przesłał nowe dane do panelu produktów i oczekuje na odpowiedź, ale ma nadzieję wznowić sprzedaż 20 września (PT), chociaż przyznał, że dokładne daty i godziny nie zostały ustalone.

Oto, co Live Wire ma do powiedzenia na temat sytuacji na Twitterze:

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy gra ponownie pojawi się w sklepach eShop w Ameryce Północnej. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą historią z zeszłego tygodnia poniżej:


oryginalny artykuł [Wed 14th Sep, 2022 09:30 BST]: Jedna z naszych ulubionych niespodzianek podczas Nintendo Direct wczoraj Było to potwierdzenie, że nie tylko skarb Promienna Srebrna Broń z powrotem, ale możemy Kup to Od razu. Ilu z was rzuciło się do sklepu internetowego i od razu go pobrało? Jednak w Ameryce Północnej powinieneś być dość szybki, ponieważ gra została już usunięta z eShopu.

Kilka godzin po rozpoczęciu transmisji na żywo gracze wyrażali swoje obawy na Twitterze, gdy nie mogli znaleźć gry w eShopie. Zwiastun został również upubliczniony lub usunięty z YouTube.

Wydawca portu – Live Wire – złożył na Twitterze bardzo krótkie oświadczenie, w którym przyznał się do problemu, ale powód jego usunięcia jest niejednoznaczny.

„Obecnie Radiant Silvergun nie jest dostępny w sprzedaży w Ameryce Północnej. Natychmiast zareagujemy. Poinformujemy Cię, kiedy będzie dostępny w sprzedaży”.

To nie pierwszy raz, kiedy gra Live Wire została nagle usunięta z eShopu. Mochihimsama Został usunięty wkrótce po wydaniu w zeszłym roku w europejskim eShopie z powodu błędu w klasyfikacji wieku, ale pojawił się ponownie w następnym miesiącu:

W przypadku Radiant Silvergun niektórzy gracze zgłaszali, że port miał pewne problemy, w tym muzykę, która nie była często odtwarzana, ale nie podano oficjalnego powodu usunięcia gry. Na szczęście gra jest nadal dostępna do kupienia w japońskich i europejskich eShopach.

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko dowiemy się więcej!

dogłębna lektura

READ  Random: Live Tonight to także 132. urodziny Nintendo