Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Makkawi wspiera naród marokański

Makkawi wspiera naród marokański

Dodał: „Zainteresowania piłką nożną w kraju nie brakuje, zwłaszcza że reprezentacja Maroka w 2022 roku zajęła trzecie miejsce w Pucharze Świata w Katarze. Mieliśmy okazję być świadkami tego entuzjazmu w środowy wieczór wraz z setkami kibiców, którzy oglądałem mecz narodowy.” Pierwszy mecz drużyny w Pucharze Narodów Afryki przeciwko Tanzanii na dużych ekranach w lokalnej kawiarni. Atmosfera była elektryzująca, podobnie jak futbol grany przez reprezentację narodową, która zwyciężyła 3:0 pod wodzą defensywy Ajerda.

„Następnego dnia uzbrojeni w dużą torbę gadżetów, które John przywiózł z Wielkiej Brytanii i kolekcję koszulek West Ham hojnie podarowanych przez klub, pojechaliśmy do Tasouirkan, małej górskiej społeczności, 50 mil od Marrakeszu. pierwszą część spędziliśmy od popołudnia pracując z dziećmi w wieku szkolnym, organizując konkursy rysunkowe i kolorowanki, a na zakończenie rozdając nagrody. rzucający musiał mieć na sobie koszulki West Ham, chociaż druga nagroda w postaci strojów domowych i wyjazdowych John's Irons Supporting Foodbanks była nie mniej zadowolona. Po zaciętym meczu 4:4 o finale zdecydowały rzuty karne, a zwycięzcy nieznacznie przesłonili rzutach karnych 1:0.

„Szczególnie satysfakcjonujące było dla mnie być świadkiem radości i entuzjazmu wszystkich dzieci z wiosek oraz mieć niewielki udział w wysiłkach wszystkich ludzi, których hojność i czas umożliwiły to wszystko.

„No dalej, żelazka (wspierajcie banki żywności)!”

READ  Liczba ofiar śmiertelnych spowodowanych ulewnymi deszczami w Turcji wzrasta do 38, gdy Erdogan przemierza obszar dotknięty katastrofą | indyk