Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mahomes, Cousins ​​i Mariota są częścią nowego serialu dokumentalnego Netflix NFL

Mahomes, Cousins ​​i Mariota są częścią nowego serialu dokumentalnego Netflix NFL

LOS ANGELES (AP) — Patrick Mahomes, Kirk Cousins ​​​​i zwycięzca NFL MVP Marcus Mariota będą częścią serialu dokumentalnego Netflix, który zadebiutuje tego lata.

Rozgrywający to pierwsze partnerstwo między ligą a jej serwisem streamingowym. Serial zostanie wyprodukowany przez NFL Films, Omaha Productions Peytona Manninga i 2PM Productions Mahomesa.

Serial podążał za Mahomesem, The Cousins ​​i Mariotą przez cały ostatni sezon. Oznaczało to również, że po raz pierwszy NFL zezwoliło rozgrywającym na przejęcie mikrofonu w każdym meczu.

Mahomes poprowadził Kansas City Chiefs do ich drugiego mistrzostwa Super Bowl w ciągu czterech sezonów i zdobył nagrodę dla najbardziej wartościowego gracza ligi, kiedy poprowadził ich do zwycięstwa 38-35 nad Philadelphia Eagles.

Cousins ​​pomogli poprowadzić Minnesota Vikings do tytułu NFC North, w tym dramatyczne zwycięstwo 39-36 po dogrywce nad Indianapolis Colts 17 grudnia, co było największym powrotem w historii NFL.

Mariota rozpoczął 13 gier w swoim pierwszym sezonie z Atlanta Falcons.

„Jestem podekscytowany, że fani będą mogli zajrzeć za kulisy pamiętnego sezonu dla całej organizacji Chiefs i mojej rodziny” – powiedział Mahomes w oświadczeniu. Od powitania nowego dziecka w połowie sezonu po powitanie trofeum Lombardi z powrotem w Kansas City, nasza ekipa była tam przez cały czas. Ten nowy serial Netflix pokaże, ile czasu, przygotowań i równowagi wymaga bycie rozgrywającym NFL i występuje na największa scena”.

Środowe ogłoszenie jest częścią pracowitego początku roku dla Netflix ze sportowymi serialami dokumentalnymi. Serial tenisowy „Point Break” miał swoją premierę w zeszłym miesiącu, a golfowy „Full Swing” – 15 lutego. Sezon 5 popularnej serii „Formuła 1: Jedź, by przeżyć” rozpoczyna się w piątek.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl I https://twitter.com/AP_NFL