Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Magiczni przewodnicy Messiego uratowali Argentynę przed pokonaniem hałaśliwego Meksyku

Magiczni przewodnicy Messiego uratowali Argentynę przed pokonaniem hałaśliwego Meksyku

RIYADH: Kibice z Arabii Saudyjskiej, którzy nie mogli uczestniczyć w Mistrzostwach Świata w Doha, mieli szczęście dzięki specjalnej strefie kibica w Marsool Park.

Na terenie, który jest organizowany przez General Entertainment Authority w ramach sezonu w Rijadzie, znajduje się gigantyczny ekran, na którym ludzie mogą oglądać mecz, a także kioski z jedzeniem i piciem, w których można je nakarmić i napoić.

W sobotę region był pełen kibiców, którzy liczyli na drugie zwycięstwo w turnieju – po oszałamiającym zwycięstwie nad Argentyną – ale Zielone Sokoły zawiodły w starciu z Polską.

Fanka piłki nożnej Ibtisam, która oglądała mecz z koleżankami, pochwaliła serwis.

„Organizacja jest naprawdę świetna, a oglądanie mistrzostw świata i kibicowanie naszej drużynie narodowej to naprawdę fajny sposób” – powiedziała.

Ponieważ mecz rozgrywany był na prawdziwym stadionie piłkarskim, atmosfera była podobna do tej, jakiej doświadczają mobilni kibice na stadionie Education City Stadium w Katarze.

Abdulaziz Al-Subaie, który oglądał mecz ze swoją rodziną, powiedział: „To wspaniała atmosfera i pozwolono nam oglądać mecz na świeżym powietrzu z resztą Królestwa”.

Dodał, że sezon w Rijadzie w mieście jest pełen zajęć rekreacyjnych.

Saleh Al-Subaie, który spędził większość meczu z Polską na przytulaniu ojca z napięcia i podekscytowania, był równie komplementarny.

„Podobało mi się, że mamy tu co robić przed meczem i w przerwie. Poza oglądaniem meczu, możemy tu ze wszystkimi pograć wesoło.”

Oprócz oglądania akcji na dużym ekranie, kibice mogli sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności w serii wyzwań lub zagrać w grę wideo i wirtualną rzeczywistość.

Rowan Filmemane powiedział, że ma nadzieję kiedyś uczestniczyć w Mistrzostwach Świata na żywo, ale jednocześnie uważa, że ​​strefa kibica jest świetną alternatywą.

„Sezon w Rijadzie jest naprawdę niesamowity, a oglądanie mistrzostw świata w ten sposób zwiększa frajdę. Strefa kibica w Marsool Park to przeżycie, którego nigdy nie zapomnę.”

READ  Netflix ujawnia listę polskich dzieł oryginalnych