Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Magazyn CEOWORLD wybrał Deepaka Ohri i dr Amita Kailashchandra Latha do swojej Rady Dyrektorów.

Magazyn CEOWORLD wybrał Deepaka Ohri i dr Amita Kailashchandra Latha do swojej Rady Dyrektorów.

Magazyn CEOWORLD Ogłosiła powołanie nowych członków zarządu i zarządu. Założyciel i CEO Lebua Hotels & Resorts Deepak Uri i dyrektor generalny Sharda Group of Companies Dr Amit Kailashandra Lath Zostali wybrani do Rady Dyrektorów i Zarządu CEOWORLD Magazine, zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem firmy. Zarząd składa się z kadry kierowniczej z różnych branż i koncentruje się na biznesowych i operacyjnych aspektach publikacji biznesowej.

Według prof. dr Amarendry Bhushan Dheeraj, dyrektora generalnego magazynu CEOWORLD, prezesi są wybierani na podstawie ich umiejętności przywódczych, wiedzy biznesowej i zaangażowania w przyszły sukces magazynu. Ich cenna wiedza i doświadczenie pomogą kształtować usługi regulacyjne, legislacyjne, komunikacyjne, członkowskie i redakcyjne czasopisma. Magazyn CEOWORLD jest oddany dostarczaniu jak najlepszych treści swoim czytelnikom i członkom i aspiruje do bycia wiodącą na świecie publikacją biznesową.

Komitet ds. Nominacji i Ładu Korporacyjnego CEOWORLD dokonuje przeglądu nominacji do Zarządu i Zarządów oraz sugeruje wszelkie uzupełnienia lub zmiany niezbędne do zatwierdzenia przez Zarząd.

Dr Amarendra podziękował Komitetowi ds. Nominacji i Zarządzania za staranny dobór nowych członków zarządu. Celem jest wychowanie nowej generacji liderów w branży i zapewnienie ciągłego sukcesu magazynu CEOWORLD. Dr Amarendra zwróciła uwagę na propozycję komitetu dotyczącą włączenia do zarządów członków Programu Przywództwa NextGen magazynu, co odzwierciedla stałe zaangażowanie organizacji w rozwój liderów.

Deepak Uri
Członek Rady Dyrektorów Zarządu CEOWORLD Magazine.
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/deepak-ohri-bb020313/

Deepak Uri, członek zarządu magazynu CEOWORLD.

Deepak Uri to nazwa, która stała się na całym świecie synonimem „luksusowego doświadczenia”. Opierając się na swojej wyjątkowej wizji gościnności, która wykorzystuje głębszy poziom wymiany z gośćmi w celu stworzenia trwałej więzi emocjonalnej, Uri uczynił Lebua Hotels & Resorts globalną luksusową marką w ciągu zaledwie 14 lat.

Dołącz do lebua od jej powstania w 2003 roku, urzeczywistniaj wizję marki i rozszerzaj ją na cztery kontynenty. Pod szyldem lebua znajduje się wiele najlepszych na świecie pięciogwiazdkowych hoteli i restauracji, w tym dwie restauracje w Bangkoku nagrodzone gwiazdką Michelin.

READ  Kester Black zdobywa klientów, dostarczając 100 000 butelek lakieru do paznokci

Deepak jest wynalazcą Ohri Luxury Index, narzędzia mierzącego emocjonalne doznania w luksusie i tego, jak taka wiedza może podnieść wartość luksusowej marki. Jest prezesem Luxury Atelier Maison Happiness (LAMH), luksusowej firmy doradczej, która przygotowuje i prowadzi kursy marketingu i zarządzania luksusem na szczeblu kierowniczym, indywidualne sesje luksusowe i rekolekcje dla kadry kierowniczej dla światowych liderów biznesu, korporacji i studentów .

Dr Amit Kailashandra Lath
Członek Zarządu magazynu CEOWORLD
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/dr-amit-lath-83b33510/

Dr Amit Kailashandra Lath
Dr Amit Kailashandra Lath, członek zarządu magazynu CEOWORLD

Dr Amit Kailashandra Lath To pionierska indyjska twarz i przedsiębiorca mieszkający w Polsce od dwudziestu czterech lat. Ambitny i doświadczony przedsiębiorca, który wyrósł od podstaw, prowadząc globalną działalność biznesową w ponad 30 krajach. Jego firma „Sharda Group” odniosła sukces na rynkach europejskich i międzynarodowych, otrzymała liczne wyróżnienia i zajmuje 301. miejsce wśród 500 najlepszych firm na liście Diament FORBES 2012, a także 1. miejsce w imporcie w branży tekstylnej z Indii i wśród 10 największych firm handlu wewnątrzindyjskiego i Polski przez Ministerstwo Gospodarki RP.

Znana postać w społeczności indyjskiej, decydentach i organizacjach w Polsce, Amit Lath jest powszechnie szanowany za swoją sieć kontaktów w biznesie w Indiach, Europie, Wielkiej Brytanii, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i krajach ASEAN. Amit jest podziwiany za gościnność dla Hindusów przybywających do Polski i jest bardzo szanowany za budowanie relacji biznesowych między dwoma krajami jako Wiceprezes Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią na Europę i Indie Izba. Handel (EICC).


Podczas 12. Zgromadzenia CEOWORLD, które odbyło się 22 kwietnia w Brukseli, Komitet ds. Nominacji i Zarządzania wybrał nowych członków zarządu do Zarządu. Według prof. dr Amarendry Bhushan Dheeraj, która pełni funkcję dyrektora generalnego, dyrektora generalnego i redaktora naczelnego magazynu CEOWORLD, Komitet Wykonawczy powitał Amita i Deepaka w zarządzie.

CEOWORLD Magazine to miesięcznik przeznaczony specjalnie dla dyrektorów generalnych i dyrektorów generalnych na oddziale. Obejmuje szeroki zakres tematów, w tym międzynarodowy biznes, inwestycje, ekonomię, bankowość, zarządzanie majątkiem, ład korporacyjny i globalne trendy finansowe. Magazyn oferuje wywiady, wiadomości, analizy i artykuły opiniotwórcze.

READ  NWI Business Ins and Out: Otwarcie Parlor Doughuts, Domino's, Gyros Bar and Grill oraz Captain's Seafood | Adresy firmowe Northwest Indiana

Magazyn CEOWORLD jest przeznaczony dla profesjonalistów, w tym dyrektorów generalnych, dyrektorów generalnych, doradców finansowych i osób zamożnych. Nasza publikacja skierowana jest do wymagającej grupy doświadczonych inwestorów ze złożonymi bilansami. Ukazuje się drukiem raz w miesiącu, w sumie dwanaście wydań rocznie.


Dodaj magazyn CEOWORLD do swojego kanału informacyjnego Google.


Śledź nagłówki CEOWORLD na: wiadomości GoogleI LinkedinI ŚwiergotI Facebook.


Dziękujemy za wsparcie naszego dziennikarstwa. Zapisz się tutaj.


W przypadku zapytań ze strony mediów prosimy o kontakt: [email protected]