Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Macias z Howland robi swoją markę |  Wiadomości, sport, praca

Macias z Howland robi swoją markę | Wiadomości, sport, praca

HOWLAND – Nieco ponad rok temu gwiazda futbolu z Howland, Ashley Macias, postanowiła kopnąć piłkę.

„Berwałem zeszłego lata. Chciałem zobaczyć, jak to jest, jak różni się od piłki nożnej” – powiedział Macias. „Podobało mi się. Zacząłem się zastanawiać: „A co jeśli?” Moi rodzice naprawdę zachęcali mnie, żebym próbował kopać dla drużyny piłkarskiej, gdybym chciał. Powiedzieli mi, że mogę robić to, co chcę”.

Macías faktycznie dołączył do drużyny piłkarskiej Tigers zeszłej jesieni. Czasami była to część jednostki Punktów Bonusowych.

Jego rola rozszerzyła się w tym roku o starty i cele w terenie. Zwiększone obciążenie pracą przyniosło Tygrysom natychmiastowe dywidendy.

W czwartek Macias została pierwszą kobietą, która zdobyła wszystkie punkty w meczu piłki nożnej w szkole średniej. Uważa się, że jest pierwszą kobietą w historii futbolu w Ohio, która osiągnęła ten wyczyn. Macias strzelił gole z boiska na 21 i 24 jardy w wygranym 6-0 meczu Howlanda z Nilesem.

„Nie chodzi o mnie, ponieważ cały zespół musi wyjść na miejsce, aby strzelić bramkę, a 11 graczy musi strzelić gola z gry” – powiedział Macias. „Byłem szczęśliwy, że mogłem pomóc zespołowi, ponieważ wszyscy tutaj bardzo mnie wspierają.

„Kiedy czas uciekał, pomyślałem: „Wow, to się dzieje. „To bardzo wyjątkowe, ponieważ Niles zawsze był wielką grą”.

Trener Howland, Steve Boyle, powiedział, że etyka pracy Maciasa miała wpływ na cały zespół.

„Ona jest wyjątkowa; jest sportowcem dwóch dyscyplin i nigdy nie opuszcza treningu” – powiedział Boyle. To ogromna siła naszego programu”.

Idźcie synowie!

Kiedy Canfield i Polska wznowiły swoją bitwę 224. w zeszły czwartek, wywołało to gorące emocje u obu fanów.

Był też fan, który bez wątpienia był najsilniejszym romansem w grze – i który miał korzenie zarówno dla Cardinals, jak i Bulldoga.

READ  Polskie linie lotnicze poinformowały, że odmówiły przyjęcia na pokład rosyjskiej tenisistki

Bernie Pavlanski jest matką trenera Canfield Mike’a Pavlanskiego i polskiego trenera Toma Pavlanskiego. Rzuciła monetę przed meczem, po czym usiadła na trybunach z ogromną grupą członków rodziny, aby obejrzeć mecz.

„Byłem głównie zdenerwowany tym, że nie bawiłem się rzucaniem monetą” – powiedział Bernie. „Kiedy się z tym pogodziłem, wszystko było w porządku. Mecz był tak zabawny do oglądania. „

„Po prostu siedziałem tam kibicując w każdym meczu. Kibicowałem atakowi, gdy miał dużą grę, a potem kibicowałem obronie, aby przestać grać. To była naprawdę wyjątkowa i wyjątkowa noc. „

Najlepszą częścią gry, powiedział Bernie, było to, że stworzyła wirtualne spotkanie rodzinne. Członkowie rodzin z Północnej Karoliny, Florydy, Teksasu i Arizony uczestniczyli w pierwszym spotkaniu braci. Nieżyjący już mąż Berniego, Dave Pavlansky, pracował w Polsce. Niektórzy z jego byłych piłkarzy przyjechali, aby wziąć udział w zawodach.

Sade Canfield, 24-12.

„Najważniejszą rzeczą, którą wyniosłem z gry, było to, jak obie drużyny grały ze świetnym sportowym charakterem” – powiedział Bernie. „Nie mógłbym być bardziej dumny z lekcji życiowych, których moi synowie uczą swoich zawodników. Moim zdaniem zarówno Polska, jak i Canfield są zwycięzcami.

„Tom i Mike tak się wspierają. Wspaniałą rzeczą jest to, że niektóre antagonizmy mogą rozdzielić rodziny. Ten nas łączy. „

Notatki boczne

TC Caffey rzucił się z Hubbard na 456 jardów w wygranym 48-28 meczu Orłów z Norwegami. Caffey ustanowił szkolne rekordy w jednej grze na wykroku i najdłuższej odległości przyziemienia (93 jardy). Jego występ w jednym meczu plasuje się na 17. miejscu w historii stanu według strony internetowej Ohio High School Athletic Association… Dwóch trenerów okręgowych — Joe Simon (Liberty) i Seth Antram (Bordman) — odniosło zwycięstwa w swoim pierwszym w historii meczu jako główny trener … .. Zwycięstwo Liberty nad Western Reserve skróciło ośmioletnią passę, gdy Leopardy przegrały pierwszy mecz sezonu….Springfield przejął regularną serię 21 wygranych meczów przez South Ring. Teraz South Ring ma najdłuższą passę wygranych w regionie w obecnym sezonie zasadniczym – 11 meczów… Zwycięstwo Urszulanki 62-58 nad Columbusem Bishopem Hartleyem było trzecim pod względem liczby bramek w historii krajowej drużyny. Na szczycie listy jest zwycięstwo Canfielda 70-62 nad Niles w 2013 roku. Drugie na liście jest zwycięstwo Gerrarda 64-62 nad Warrenem Johnem F. Kennedym w 2004 roku… Mahoning County Schools wygrało 6:0 z pozostałymi -przeciwnicy hrabstwa.

READ  Rynki wschodzące – spadek aktywów Ameryki Łacińskiej ze względu na słabe surowce, Polska zaskakuje płaskimi stopami procentowymi

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej