Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Machday: Holendrzy będą chcieli szybko odbić się w eliminacjach do Mistrzostw Europy

komentarz

Spojrzenie na poniedziałkowe eliminacje do Mistrzostw Europy:

Holandia będzie chciała szybko odrobić straty Porażka Francji 4:0. W poniedziałek będą gościć Gibraltar, gdzie oczekuje się, że od razu wrócą na zwycięską drogę. Francja pojedzie do Irlandii, która w środę pokonała Łotwę 3:2 w towarzyskim meczu z Napastnik Brighton, Ivan Ferguson, ugruntował swoją rosnącą reputację Uzyskanie dowodu rejestracyjnego.

Polska błyszczy po porażce 1:3 z Czechami, przygotowując się do spotkania z Albanią. Z dwoma kwalifikującymi się miejscami w grupie, która obejmuje Wyspy Owcze i Mołdawię, Albania jest główną przeszkodą dla Polski w grupie. Dla Albanii jest to mecz otwarcia eliminacji. Czesi jadą do Mołdawii w pogoni za kolejnym zwycięstwem, aby utrzymać prowadzenie na czele grupy.

Zlatan Ibrahimović mógł przegapić mecz Szwecji z Azerbejdżanem, ponieważ napastnik weteran trenował osobno po tym, jak poczuł pewien dyskomfort. 41-letni Ibrahimović pojawił się jako rezerwowy w piątkowym przegranym 0:3 meczu z Belgią i miał zostać najstarszym zawodnikiem, który zagrał w eliminacjach do Mistrzostw Europy, ale rekord został ustanowiony tego samego dnia przez napastnika Gibraltaru, Lee Casciaro. , który jest cztery dni starszy. . Azerbejdżan rozpoczął kwalifikacje od przegranej 4: 1 z Austrią, która będzie chciała odnieść dwa z dwóch zwycięstw w meczu z Estonią.

Serbia i Czarnogóra rywalizowały jako jeden naród w eliminacjach w 2004 roku, ale teraz zmierzą się w tej samej grupie na Mistrzostwach Europy 20 lat później. Serbski napastnik Aleksandar Mitrović strzelił trzy gole w dwóch meczach, gdy spotkali się w Lidze Narodów 2018. Serbia otworzyła kwalifikacje od wygranej 2:0 z Litwą, a Czarnogóra pokonała Bułgarię 1:0. Bułgaria odwiedza Węgry.

Więcej z AP soccer: https://apnews.com/hub/soccer i https://twitter.com/AP_Sports