Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lupin: Czy będzie część 3 na Netflixie?

Netflix łubin Wzbudzić uwagę Miliony widzów na całym świecie Kiedy miał premierę w styczniu, nietrudno zrozumieć, dlaczego. Z intrygującą tajemnicą otaczającą przeszłość Asani Diop (Omar Sy), oszałamiającym napadem na biżuterię i sprytnym pomysłem na fikcyjnego złodzieja Arsene’a Lupina, czego nie kochać? Ponieważ ta pierwsza część kończy się na ogromnym klifie, nie możemy się doczekać, aż druga część zostanie wydana w tym miesiącu, ale czeka nas więcej!

Zgadza się: Netflix jest już potwierdzony łubin Nadchodzi trzecia część. W prawdziwym łubinowym stylu usługa przesyłania strumieniowego dyskretnie ogłosiła wiadomość z ukrytymi dowodami. Jak zauważył sprytny dziennikarz, strona z url assane-diop.com, czyli główny bohater serialu, wyświetla wiadomość, która brzmi: „Assane jest zawsze o krok do przodu. Lupin wróci do części trzeciej”. Si ostatecznie potwierdziło to ogłoszenie To było prawdziwe, gdy odpowiedział na Twitterze: „Nie możemy niczego przed tobą ukryć. oczyTrzecia część Lupina została potwierdzona! ”

Biorąc pod uwagę, że część pierwsza i część druga zostaną wydane w tym samym roku, nie możemy nie zastanawiać się, czy część trzecia ukaże się również w 2021 roku. Zakładając, że obsada nakręciła już część trzecią, możemy spojrzeć na pięć kolejnych miesięcznych przerw między sezonami nowy. Może umieścić datę premiery około listopada lub grudnia. Uważamy, że będziemy musieli po prostu szukać kolejnych wskazówek od Netflix!

READ  Raport mówi, że Rosja wstrzymała dostawy gazu do Polski, co wskazuje na eskalację przeciwko Unii Europejskiej”.