Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lukas Podolski zostaje znokautowany we własnym meczu charytatywnym

Lukas Podolski zostaje znokautowany we własnym meczu charytatywnym

Były niemiecki gwiazdor piłki nożnej i gwiazda Arsenalu Lukas Podolski został wyrzucony z boiska na własny mecz charytatywny po konfrontacji z sędzią. Podolski, który gra w Górniku Zabrze, brał udział w Schweinsland Reisen Cup przeciwko pięciu innym zespołom.

Do incydentu doszło podczas meczu półfinałowego z Rot-Weiss Essen, Podolski przewrócił napastnika rywali, gdy ten strzelał prosto na bramkę. Jednak będąc ostatnim człowiekiem między bramkarzem a napastnikiem przeciwnika, otrzymał polecenia od sędziego.

Następnie Podolski zbiegł z boiska, a później oblał sędziego wodą, gdy mecz był jeszcze w toku. Rot-Weiss ostatecznie wygrał mecz, ale widziano Podolskiego w gorącej kłótni z pełnoetatowym sędzią. Musiał zostać uspokojony przez kolegów z drużyny, a później przeprosił sędziego.

Podolski zagrał w swoim ostatnim meczu dla Niemiec w 2017 roku, kiedy strzelił oszałamiającego zwycięskiego gola, kończąc swoją passę w wygranym 1: 0 meczu towarzyskim z Anglią. Strzelił 48 bramek w 130 meczach międzynarodowych.

Dla Arsenalu strzelił 19 goli, a także zdobył Puchar Anglii w 2014 roku z Arsenalem. Następnie dołączył do Interu Mediolan na wypożyczeniu i ostatecznie przeniósł się do Galatasaray na stałe w 2015 roku.

READ  Ryder Cup: Matt Fitzpatrick prowadzi Omega European Masters, gdy wyścig nabiera tempa o miejsce w Team Europe | Wiadomości golfowe