Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Louis Tomlinson „wprowadza nową markę odzieżową inspirowaną jego szczęśliwą liczbą 28”

Louis Tomlinson „wprowadza nową markę odzieżową inspirowaną jego szczęśliwą liczbą 28”

Według nowego raportu, Louis Tomlinson przygotowuje się do uruchomienia nowej marki odzieżowej inspirowanej jego szczęśliwym 28-latkiem.

słońce Była gwiazda One Direction, lat 30, rzekomo postanowiła uruchomić własną linię ubrań o nazwie 28.

Linia będzie zawierać szereg artykułów, od piłkarzy i dresów po czapki i torby baseballowe.

Sexy: Louis Tomlinson przygotowuje się do uruchomienia nowej marki odzieżowej inspirowanej szczęśliwą 28, zgodnie z nowym raportem (na zdjęciu 2020)

Mówi się, że piosenkarz uczynił markę oficjalną w zeszłym miesiącu poprzez zgłoszenie znaku towarowego i oczekuje się, że zacznie sprzedawać przedmioty pod koniec roku.

Mówi się, że Louis wybrał markę 28, ponieważ jest to jego ulubiona liczba i ma numer wytatuowany na dwóch palcach.

Gwiazda nosiła swoje logo 28 podczas swojej ostatniej trasy koncertowej.

NOWA BRANŻA: 30-letnia gwiazda One Direction postanowiła uruchomić własną linię ubrań o nazwie 28 (na zdjęciu w 2020 r.)

NOWA BRANŻA: 30-letnia gwiazda One Direction postanowiła uruchomić własną linię ubrań o nazwie 28 (na zdjęciu w 2020 r.)

Dzieje się to dziewięć miesięcy po tym, jak były kolega z zespołu Lewisa, Harry Styles, wprowadził w listopadzie swoją linię lakierów do paznokci i skóry, Pleasing.

W zeszłym miesiącu Lewis określił swój debiutancki album One Direction jako „**t”.

Projekt: Harry Styles, były kolega z zespołu Lewisa, wprowadził w zeszłym roku swoją markę lakierów do paznokci, Pleasing (na zdjęciu 2021)

Projekt: Harry Styles, były kolega z zespołu Lewisa, wprowadził w zeszłym roku swoją markę lakierów do paznokci, Pleasing (na zdjęciu 2021)

On i jego dawni koledzy z zespołu 1D – Harry Styles, William Payne, Zayn Malik i Niall Horan – zostali obsadzeni w The X Factor w 2010 roku.

Następnie wydali Up All Night w listopadzie 2011 roku w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a na całym świecie w 2012 roku, a ich debiutancki album sprzedał się w 4,5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Ale Lewis nie wypowiadał się przychylnie o pierwszych ofertach studyjnych grupy podczas występu w podcaście Smallsey Surgery w zeszłym tygodniu.

Powiedział: „Dzisiaj zespół powstał dwanaście lat temu, ale pierwszy album i tak był”.

One Direction wydało albumy Take Me Home w 2012 roku, Midnight Memories w 2013 roku, Four w 2014 roku i Midnight in the AM w 2015 roku, zanim podzielił się w 2016 roku.

Zespół powstał 12 lat temu w programie talentów ITV The X Factor, a sędziowie Simon Cowell, Nicole Scherzinger i Louis Walsh wybierali chłopców do zebrania po tym, jak wszyscy zostali przesłuchani jako artyści solowi.

Historia: Wydali Up All Night w listopadzie 2011 roku w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a na całym świecie w 2012 roku, a ich debiutancki album sprzedał się w 4,5 milionach kopii na całym świecie (na zdjęciu w 2011 roku)

Historia: Wydali Up All Night w listopadzie 2011 roku w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a na całym świecie w 2012 roku, a ich debiutancki album sprzedał się w 4,5 milionach kopii na całym świecie (na zdjęciu w 2011 roku)

Pojawia się po tym, jak Simon kopnął bezczelnie u kolegę z zespołu Lewisa, Liama, w nigdy wcześniej nie widzianych ujęciach.

W zeszłym miesiącu 28-letni Liam rzucił się na swoje pióra, gdy twierdził, że grupa utworzyła się wokół niego, zauważając, że sędziowie zaczęli od jego twarzy, zanim zdecydowali się dodać innych członków.

Zaledwie kilka tygodni po tym, jak skomentował, uwolniony klip z programu ITV ujawnił, że Liam jest w rzeczywistości czwartym chłopcem, który zostanie dodany do składu.

Klip zawierał również złośliwe wykopanie od Simona, który zauważył, że Liam uważał, że jest „lepszy” niż wszyscy inni w grupie.

Liam był znany sędziom po nieudanym przesłuchaniu na wystawę dwa lata przed ukończeniem dwóch lat – został odrzucony na etapie domów sędziów, kiedy nauczyciel Simon powiedział mu, aby później przystąpił do egzaminu.

READ  Standardowy czarterowany

Mówiąc o swoim późniejszym sukcesie w serialu, Liam powiedział w podcaście Logana Paula w zeszłym miesiącu: „Z tego, co słyszałem, jednym z powodów, dla których stworzyłem One Direction było to, że Simon obiecał mi, że„ za dwa lata zamierzam zrobić ta praca dla ciebie”.

Więc on zaczął moją twarz, potem pracował z resztą… Byłem honorowym członkiem One Direction. Opowiedział mi tę historię sam w swoim domu.

Wow: Lewis nie wypowiadał się przychylnie o pierwszych występach grupy w studio, mówiąc:

Wow: Lewis nie wypowiadał się przychylnie na temat pierwszych występów grupy w studio, mówiąc: „Dwanaście lat temu zespół powstał, ale pierwszy album był ** i tak”

Komentarze Liama ​​stały się wtedy wirusowe, nawet skłoniły Lizo do zapytania o komentarze w klipie TikTok w zeszłym miesiącu: „Nie wiem, kto okłamał tego biednego chłopca, ale nie był faworytem”.

Nowy klip X Factor udowadnia, że ​​Liam rzeczywiście się mylił w swoich komentarzach, a także pokazuje złośliwą minę jego byłego mentora Simona, który oskarżył go o arogancję.

W kadrze zostało ujawnione, że Niall był właściwie pierwszym chłopakiem wyciągniętym ze stosu, aby utworzyć zespół, a następnie Harry, potem Louis, a następnie Liam z Zane, aby uzupełnić skład.

Nicole skomentowała plan, mówiąc: „Są zbyt utalentowani, by się ich pozbyć. I otrzymali odpowiedni wygląd i odpowiednią charyzmę na scenie.

„Są jak małe gwiazdki, więc nie możesz się ich pozbyć – łączysz je wszystkie razem”.

Chociaż Liam nie został wybrany jako pierwsza osoba, która utworzyła zespół, sędziowie pochwalili jego zdolności wokalne, a Simon zauważył: „To było znakomite przesłuchanie, nie sądzisz, że powinno być?” Podczas gdy miał na myśli sekcję solową chłopców.

Nicole odpowiedziała z dezaprobatą: „Nie sądzę. Jeśli jest liderem, może być liderem.

Simon wykonał chytre kopnięcie, po czym powiedział: – Uważa, że ​​jest lepszy niż wszyscy inni na tej liście.