Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Louis Leterrier o tym, jak wyglądała scena Big Fast X (spoilery)

ostrzeżenie: spoilery podążać za X jest szybki.

X jest szybki Zagrał główną rolę w scenie w połowie napisów końcowych, a reżyser Louis Leterrier ujawnił, jak to się stało. Przedostatnia scena w połowie napisów końcowych Szybcy i wściekli W nowym filmie Big Bad Dante (Jason Mamoa) informuje mężczyznę przez telefon, że jest kolejnym celem. Mężczyzna okazał się nikim innym jak Luke’em Hobbsem, oznaczając powrót Dwayne’a Johnsona do głównej serii po raz pierwszy od tego czasu wściekły los. Wygląd był zaskakujący, biorąc pod uwagę, że Johnson słynął z publicznej waśni z Dieselem i od tego czasu powiedział, że nie jest zainteresowany powrotem.

Leterrier rozmawiał z THR na nowy wywiad i rozmawiali o tym, jak doszło do epizodu, a także o przywróceniu Gal Gadot jako Gisele Yashar, którą wcześniej uważano za zmarłą po wydarzeniach z szybcy i wściekli 6. Możesz sprawdzić niektóre z najważniejszych informacji poniżej:

O tym, kto pośredniczył w „traktacie pokojowym” między Johnsonem a Dieselem: Traktat pokojowy. [laughs] poniekąd. Wszyscy to zrobiliśmy. W końcu zrobił film. Nie znałem Dwayne’a osobiście, ale skontaktowaliśmy się z Dwayne’em i zespołem Dwayne’a. Spojrzeliśmy na siebie z drugiego końca pokoju i kilka miesięcy temu mrugnęliśmy, mówiąc: „Powinniśmy razem pracować”. Wtedy wpadłem na ten pomysł i przedstawiłem go producentom i studiu. Potem skontaktowaliśmy się z Dwayne’em i jego zespołem i powiedzieliśmy: „Po prostu przyjdźcie zobaczyć film”. Najpierw trzeba polubić film.

Więc przyszedł zobaczyć film i bardzo mi się spodobał, a potem zaczęliśmy rozmawiać. Poszło gładko i szczerze mówiąc, jako fan, nie wyobrażałem sobie kontynuacji serii bez Dwayne’a czy Gal Gadot. Ta seria jest zbudowana przez obsada i postacie. Sceny są świetne. Zapewniają rozrywkę i zmuszają do działania. Popcorn w ustach, ale postacie sprawiają, że ta seria jest tym, czym jest.

Jeśli z Gadotem: „Byłem z nią na planie. Miałem szczęście zobaczyć Gal Gadot, mocno ją przytulić i podziękować pod koniec zdjęć. To było dla mnie najważniejsze wydarzenie. Miałem szczęście wyreżyserować z nią reklamę, i widziałem moc Gal Gadot przez 30 sekund. Więc teraz, z tym, że nie tylko z nią pracuję, ale także przywracam Gisele z powrotem do serii, jestem najszczęśliwszym fanem na świecie ”.

READ  Kronika wojennych kłopotów polskiej pary - Winnipeg Free Press

W scenie Jasona Momoa „Lakier do paznokci” z dwoma jego martwymi poplecznikami: „Nie, to nigdy nie było kontrowersyjne, ale to bardzo polaryzująca scena. To nie było wyreżyserowane. Chcieliśmy więcej Dantego dla Jasona Momoa, więc trochę więcej improwizowaliśmy. Chcieliśmy zobaczyć Dantego, gdy nie jest pawiem. zobaczyć Dantego za zamkniętymi drzwiami i zdać sobie sprawę, że jest naprawdę dziwaczny. To nie jest tylko gra. Więc nakręciliśmy tę scenę, ale pomyśleliśmy, że w najlepszym przypadku będzie to dodatkowe DVD lub później w wersji skróconej reżysera. Zaczęliśmy więc testować film bez tego, a potem zaczęliśmy testować film z tą sceną. Publiczność oszalała z tego powodu. Niektórzy byli wściekli, a niektórzy to pokochali. Wszystko było zupełnie inne. I szczerze mówiąc, była to dr Donna Langley ze studia który zobaczył tę scenę i powiedział: „Uwielbiam to. Uwielbiam szaleństwo w tej scenie. Więc skinęła nam głową”.