Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lotnisko Heathrow: Tanie loty do Polski przed Halloween

Polska jest pełna pięknych miast i niesamowitej historii.

Prawie 800 kilometrów plaży, kilka pasm górskich i jedyna środkowoeuropejska pustynia sprawia, że ​​jest to idealne miejsce na wakacje dla każdego, kto kocha przygody.

Ale podróż z lotniska Heathrow może być bardzo kosztowna, zwłaszcza gdy w pobliżu Gatwick dostępne są niedrogie oferty.

Czytaj więcej: Zasady podróżowania po Malcie po zmianach zielonej listy

Jednak loty z Heathrow do Polski i znaleźliśmy dobrą ofertę z 86 86.

Przed Halloween możesz zobaczyć tę umowę dotyczącą lotów Chiefflight z British Airways.

Pogoda w październiku wciąż jest gorąca i jest mniej turystów – najlepsze warunki do spacerów do zwiedzania Twojej wycieczki.

Bursztyn jest na liście na wyjazd do Polski, która wkrótce zostanie usunięta.

Kiedy nowe przepisy wejdą w życie 4 października, w pełni zaszczepieni pasażerowie nie będą już musieli przechodzić testu PCR przed lotem na Heathrow.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Amber musisz wypełnić formularz lokalizatora pasażerów i przejść test Covit-19 na trzy dni przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii.

Kiedy przyjeżdżasz do Wielkiej Brytanii, jeśli jesteś w pełni zaszczepiony, powinieneś zdać test rządowy na około dwa dni przed przyjazdem.

Jeśli nie byłeś w pełni zaszczepiony, powinieneś być odizolowany na dziesięć dni, zrób test drugiego dnia lub wcześniej, a ósmego dnia lub później.

Foreign Office Travel Advice mówi: „Loty są dozwolone między Wielką Brytanią a Polską, ale może się to zmienić w krótkim czasie. Niektóre linie lotnicze podejmują decyzje biznesowe w zależności od potrzeb”.

Czy chcesz dostarczać najnowsze wiadomości z całego Berkshire bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej? Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego newslettera.