Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: Wygląda na to, że Sakurai wreszcie odetchnął od rozwoju Smash Bros. dzięki PS5

ostatni Gra Super Smash Bros. Ostateczny Fighter DLC transmitowany w powietrzu W przyszłym tygodniu 5 października. Jak więc reżyser gry Masahiro Sakurai zabija czas do tego czasu? Oczywiście z PlayStation 5!

Nie, naprawdę – w swoim najnowszym poście w mediach społecznościowych na Twitterze udostępnił zdjęcie kontrolera bezprzewodowego PS5 DualSense. Według Tłumacza Google został on uaktualniony do dysku SSD o pojemności 2 TB po najnowszej wersji Sony. Aktualizacja oprogramowania systemowego.

Jeśli znasz zamiłowanie Sakurai do gier, oczywiście nie jest niespodzianką, gdy widzisz go z PS5. mamy Wcześniej widziałem jego obszerną bibliotekę systemów gier wideo W niektórych prezentacjach myśliwca Smash Bros. I całkowicie dostał zestaw:

Ujęcie scenerii Sakurai w 2020 roku. Wyobraź to sobie teraz na PS5...
Ujęcie scenerii Sakurai w 2020 roku. Wyobraź to sobie teraz na PS5…

Jego rozgrywka jest również udokumentowana 242 gry na PlayStation w 2019 roku. Łał!

Podczas gdy większość fanów myśli, że to tylko Sakurai dzieli się najnowszymi informacjami na temat tego, co ostatnio robił, jak zwykle, są fani, którzy czytają o różnych rzeczach – Może za dużo.

Niektóre spekulacje oparte na tym tweecie zdają się sugerować, że ostatecznym wojownikiem będzie PlayStation – a niektóre komentarze idą dalej, nawiązując do Crash Bandicoot. Inni zdają się żartować na temat potwierdzenia bitwy przez „PlayStation” i „SSD”.

Heck, z tego, co wiemy, może to drażnić sequel PlayStation All-Stars Battle Royale.

Czy cieszysz się, że Sakurai w końcu poświęca trochę czasu na rozwój od Smash Bros.? Czy uważasz, że powyższy tweet coś drażni? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.