Tech

Losowo: Wygląda na to, że Sakurai wreszcie odetchnął od rozwoju Smash Bros. dzięki PS5

ostatni Gra Super Smash Bros. Ostateczny Fighter DLC transmitowany w powietrzu W przyszłym tygodniu 5 października. Jak więc reżyser gry Masahiro Sakurai zabija czas do tego czasu? Oczywiście z PlayStation 5!

Nie, naprawdę – w swoim najnowszym poście w mediach społecznościowych na Twitterze udostępnił zdjęcie kontrolera bezprzewodowego PS5 DualSense. Według Tłumacza Google został on uaktualniony do dysku SSD o pojemności 2 TB po najnowszej wersji Sony. Aktualizacja oprogramowania systemowego.

Jeśli znasz zamiłowanie Sakurai do gier, oczywiście nie jest niespodzianką, gdy widzisz go z PS5. mamy Wcześniej widziałem jego obszerną bibliotekę systemów gier wideo W niektórych prezentacjach myśliwca Smash Bros. I całkowicie dostał zestaw:

Ujęcie scenerii Sakurai w 2020 roku. Wyobraź to sobie teraz na PS5...
Ujęcie scenerii Sakurai w 2020 roku. Wyobraź to sobie teraz na PS5…

Jego rozgrywka jest również udokumentowana 242 gry na PlayStation w 2019 roku. Łał!

Podczas gdy większość fanów myśli, że to tylko Sakurai dzieli się najnowszymi informacjami na temat tego, co ostatnio robił, jak zwykle, są fani, którzy czytają o różnych rzeczach – Może za dużo.

Niektóre spekulacje oparte na tym tweecie zdają się sugerować, że ostatecznym wojownikiem będzie PlayStation – a niektóre komentarze idą dalej, nawiązując do Crash Bandicoot. Inni zdają się żartować na temat potwierdzenia bitwy przez „PlayStation” i „SSD”.

Heck, z tego, co wiemy, może to drażnić sequel PlayStation All-Stars Battle Royale.

Czy cieszysz się, że Sakurai w końcu poświęca trochę czasu na rozwój od Smash Bros.? Czy uważasz, że powyższy tweet coś drażni? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment